Męskie Granie 2017

RÓŻNI WYKONAWCY
Męskie Granie 2017

Rock

  • Wykonanie
  • Nagranie

Trasa "Męskie Granie" na trwałe wrosła w polski krajobraz. Co roku czołówka rodzimych wykonawców gości w kilku miastach Polski na wielkich plenerowych koncertach. Co roku ukazuje się także album dokumentujący to ważne artystyczne wydarzenie.

Poprzednie "Męskie Granie 2016" było najlepiej sprzedającą się składanką na polskim rynku muzycznym i osiągnęła status platynowej płyty. Ten wynik powinno powtórzy najnowsze wydanie. Na pierwszym krążku znalazły się nagrania absolutnej czołówki naszej sceny, m.in. Hey, Coma, Voo Voo, Lao Che, Krzysztof Zalewski, Pink Freud, Miuosh, GrubSon i projekt Obywatel G.C. 2.0.

Druga płyta to zapis koncertu Męskie Granie Orkiestra - projektu stworzonego specjalnie na potrzeby trasy, którego trzon tworzyli Brodka, Tomek Organek i Piotr Rogucki. Na warsztat wzięli oni klasyczne polskie (i nie tylko) piosenki, prezentując je w nowych opracowaniach. Najciekawiej wypadły: "Śmierć w bikini" z wokalnym udziałem Michała Kowalonka, "King Bruce-Lee karate mistrz" (Piotr Rogucki), "Gołębi puch" (Mela Komoszyńska) i "Nie wierzę politykom" (Arkadiusz Jakubik).

Grzegorz Dusza
POLSKIE RADIO

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj