Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
 

Top Hi-Fi & Video Design

www.tophifi.pl

Al. Niepodległości 725
81-853 Sopot

58 551 13 65

Lokalizacja

Marki dostępne w sprzedaży

BLUESOUND (Kanada)

BLUESOUND [2]

CLASSE (Kanada)

CLASSE [3]

CLASSE (Kanada)

CLASSE [3]

COPLAND (Dania)

COPLAND [1]

DEVIALET (Francja)

DEVIALET [3]

ELAC (Niemcy)

ELAC [16]

GRYPHON (Dania)

GRYPHON [3]

KOSS (USA)

KOSS [6]

KRELL (USA)

KRELL [5]

MISSION (Wlk. Brytania)

MISSION [12]

NAD (Wlk. Brytania)

NAD [25]

NORDOST (USA)

NORDOST [2]

PROAC (Wlk. Brytania)

PROAC [8]

PSB (Kanada)

PSB [5]

ROTEL (Japonia)

ROTEL [15]

TEAC (Japonia)

TEAC [10]

THORENS (Szwajcaria)

THORENS [8]

YAMAHA (Japonia)

YAMAHA [83]

  • ATACAMA AUDIO (Wlk. Brytania)
  • PURE ACOUSTICS (USA)
  • TIVOLI AUDIO (USA)
  • VOGEL`S (Holandia)

O firmie

TOP Hi-Fi to ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów audio-wideo firmy AUDIO KLAN. Poza szeroką ofertą produktów, TOP Hi-Fi gwarantuje profesjonalne doradztwo i doskonałe warunki odsłuchowe sprzedawanych urządzeń.

We wszystkich salonach Top Hi-Fi & Video Design znajdziecie Państwo urządzenia z oferty najlepszych producentów z branży AV. Są one prezentowane w taki sposób, abyście mogli Państwo dokładnie je obejrzeć i porównać ze sobą przed podjęciem ostatecznej decyzji o kupnie ? każde z nich nasz personel na Państwa życzenie może podłączyć i zademonstrować, a także doradzić rozwiązanie najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb.

W każdym z naszych salonów znajduje się przynajmniej jedna sala odsłuchowa, w której przed kupnem urządzeń, można je wypróbować i porównać ze sobą. Sale są idealnie przystosowane do testów odsłuchowych zarówno najbardziej wyrafinowanych audiofilskich systemów stereofonicznych, jak i rozwiązań kina domowego. Wystarczy wcześniej skontaktować się z wybranym salonem i umówić w dogodnym dla Państwa terminie.

Salony Top Hi-Fi & Video Design nie są zwykłymi sklepami z urządzeniami elektronicznymi. To swego rodzaju kluby, w których nasz personel doradzi wybór optymalnego rozwiązania multimedialnej rozrywki, które najlepiej będzie spełniał oczekiwania Klientów.

Wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży audio-wideo, dla których rozwiązania rozrywki multimedialnej to przede wszystkim ogromna pasja. Dlatego każde zaproponowane przez nas rozwiązanie jest idealnie dopasowane do Państwa potrzeb - bez względu na to, czy poszukujecie Państwo systemu kina domowego czy też pragniecie zlecić zaprojektowanie rozbudowanej instalacji multimedialnej.

 

 

Audio - styczeń 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Po Świętach i Nowym Roku możemy być trochę ociężali, więc na początek proponuję lekki rozruch, bez napinania się na trudne wykłady teoretyczne i sążniste artykuły. Test dziesięciu modeli słuchawek w cenie 1000-2000 zł, a więc już dobrej klasy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio