Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
 

Top Hi-Fi & Video Design

www.tophifi.pl

Al. Niepodległości 725
81-853 Sopot

58 551 13 65

Lokalizacja

Marki dostępne w sprzedaży

BLUESOUND (Kanada)

BLUESOUND [2]

CLASSE (Kanada)

CLASSE [3]

CLASSE (Kanada)

CLASSE [3]

COPLAND (Dania)

COPLAND [2]

DEVIALET (Francja)

DEVIALET [3]

ELAC (Niemcy)

ELAC [17]

GRYPHON (Dania)

GRYPHON [3]

KOSS (USA)

KOSS [6]

KRELL (USA)

KRELL [5]

MISSION (Wlk. Brytania)

MISSION [12]

NAD (Wlk. Brytania)

NAD [25]

NORDOST (USA)

NORDOST [2]

PROAC (Wlk. Brytania)

PROAC [8]

PSB (Kanada)

PSB [5]

ROTEL (Japonia)

ROTEL [17]

SONORO (Niemcy)

SONORO [1]

TEAC (Japonia)

TEAC [10]

THORENS (Szwajcaria)

THORENS [8]

YAMAHA (Japonia)

YAMAHA [85]

  • ATACAMA AUDIO (Wlk. Brytania)
  • HOUSE OF MARLEY (USA)
  • PURE ACOUSTICS (USA)
  • TIVOLI AUDIO (USA)
  • VOGEL`S (Holandia)

O firmie

TOP Hi-Fi to ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów audio-wideo firmy AUDIO KLAN. Poza szeroką ofertą produktów, TOP Hi-Fi gwarantuje profesjonalne doradztwo i doskonałe warunki odsłuchowe sprzedawanych urządzeń.

We wszystkich salonach Top Hi-Fi & Video Design znajdziecie Państwo urządzenia z oferty najlepszych producentów z branży AV. Są one prezentowane w taki sposób, abyście mogli Państwo dokładnie je obejrzeć i porównać ze sobą przed podjęciem ostatecznej decyzji o kupnie ? każde z nich nasz personel na Państwa życzenie może podłączyć i zademonstrować, a także doradzić rozwiązanie najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb.

W każdym z naszych salonów znajduje się przynajmniej jedna sala odsłuchowa, w której przed kupnem urządzeń, można je wypróbować i porównać ze sobą. Sale są idealnie przystosowane do testów odsłuchowych zarówno najbardziej wyrafinowanych audiofilskich systemów stereofonicznych, jak i rozwiązań kina domowego. Wystarczy wcześniej skontaktować się z wybranym salonem i umówić w dogodnym dla Państwa terminie.

Salony Top Hi-Fi & Video Design nie są zwykłymi sklepami z urządzeniami elektronicznymi. To swego rodzaju kluby, w których nasz personel doradzi wybór optymalnego rozwiązania multimedialnej rozrywki, które najlepiej będzie spełniał oczekiwania Klientów.

Wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży audio-wideo, dla których rozwiązania rozrywki multimedialnej to przede wszystkim ogromna pasja. Dlatego każde zaproponowane przez nas rozwiązanie jest idealnie dopasowane do Państwa potrzeb - bez względu na to, czy poszukujecie Państwo systemu kina domowego czy też pragniecie zlecić zaprojektowanie rozbudowanej instalacji multimedialnej.

 

 

Audio - marzec 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Obok armady głośnikowych liniowców (pięciu kolumn za ok. 80 000 zł), przepływają dwie szybkie eskadry, liczące po trzy jednostki, znacznie mniejszych, niedrogich (ok. 2000 zł), ale bardzo pożytecznych jednostek grających - amplitunerów stereo i gramofonów. Pierwsze ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio