Blue Songs

HERCULES AND LOVE AFFAIR
Blue Songs

Electro-disco

  • Wykonanie
  • Nagranie

Czy ktoś pamięta jeszcze ekscytację, jaka towarzyszyła premierze debiutu Hercules And Love Affair w roku 2008? Jednym singlem ("Blind") grupa stała się ostatnią deską ratunku dla electro-disco.

Jednak już przy premierze drugiej płyty jest jasne, że duet raczej nigdy nie powtórzy tego sukcesu. Co sprawiło, że muzycy z Brooklynu skazują się na drugą ligę? Tym razem Andrew Butler i Kim Ann zdali się sami na siebie. Jak się okazuje, bez pomocy producenta Tima Goldsworthy`ego czy wokalisty Antony`ego Hegarty`ego, Hercules And Love Affair nie ma za wiele do zaoferowania. To tylko średni zespół, który może na chwilę zainteresować adaptacją muzyki rozrywkowej z lat 70. i 80. Żeby jednak nie było tak gorzko, kilka utworów wybija się na plus, dzięki chwytliwym refrenom, przyjemnym elementom funky i subtelnym dźwiękom syntezatorów. Efektywnie, ale na taki przypływ adrenaliny, jaki nam zgotowano trzy lata temu, nie ma co liczyć.

M. Kubicki
UNIVERSAL

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj