Quebec Magnetic

METALLICA
Quebec Magnetic

Metal

  • Wykonanie
  • Nagranie

Kolejne DVD w dorobku Metalliki, tym razem z koncertem z trasy promującej ostatni album zespołu "Death Magnetic". Realizacja nie powala na kolana. Ot, surowa rejestracja halowego występu Metalliki w Kanadzie, bez fajerwerków, bez specjalnych dodatków.

Zespół ustawiony w środku sali złapał jednak doskonały kontakt z widzami. Kapela gra niemal cały repertuar z promowanej płyty. Nie zabrakło też pewniaków: "One", "Master Of Puppets", "Nothing Else Matters", "Enter Sandman’, "Seek & Destroy".

Z cudzych kompozycji przypominają cover Budgie "Breadfan". Gitarowe galopady, solidne riffy, efektowne solówki, zróżnicowane tempo i duża melodyjność kompozycji rozgrzewają widzów do czerwoności. Można to obserwować dzięki częstym przebitkom na pogujących, świetnie bawiących się fanów.

Grzegorz Dusza
UNIVERSAL

Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj