Venom

BULLET FOR MY VALENTINE
Venom

Metal

  • Wykonanie
  • Nagranie

Wbrew ogólnym trendom Walijczycy z Bullet For My Valentine zamiast złagodzić brzmienie, postanowili jeszcze bardziej je wyostrzyć. W tym celu zaangażowali cenionego producenta Colina Richardsona, który pracował ze Slipknot, Machine Head i Sepulturą.

W efekcie powstała płyta o ostrym jak brzytwa brzmieniu. Sekcja rytmiczna pracuje jak dobrze naoliwiona maszyna - równo i szybko. Świdrujące gitary mogą niektórym kojarzyć się z wizytą u dentysty, a krzyczący wokal wywołuje dreszcze.

Bullet For My Valentine brzmią wściekle i głośno, ale ten ich czad został podany w całkiem przystępnej formie. Tytułowy utwór z bardzo śpiewną partią wokalną z powodzeniem mógłby trafić na listy przebojów. Wcale nie taki Bullet For My Valentine straszny jak to wydawało się po pierwszym zetknięciu z muzyką z ich piątej płyty.

Grzegorz Dusza
SONY

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj