RAMMSTEIN

In America

In America

Wykonanie

Nagranie

Rock industrialny, który gra niemiecki Rammstein, nie jest może najpopularniejszą muzyką, ale w połączeniu z oprawą sceniczną i chwytliwymi melodiami sprawia, że na koncerty zespołu przychodzą tłumy. Mogli o tym się przekonać fani w Ameryce.

18 tysięcy biletów na występ Rammstein w słynnej Madison Square Garden w 2010 roku zostało wyprzedanych w zaledwie 30 minut. Zapis tego koncertu ukazał się właśnie na DVD i Blu-rayu.

Kto zobaczy Niemców w akcji, z pewnością długo będzie to pamiętał. Ciężkim i agresywnym riffom towarzyszy istna kaskada wielokolorowych świateł i efekty pirotechniczne. Na scenie płonie dosłownie wszystko. Ich przedstawienie ma w sobie coś z jarmarcznego kiczu, ale wrażenie jest niesamowite.

O drodze do sukcesu opowiada dołączony do wydawnictwa na oddzielnym dysku film dokumentalny. Sporo tu materiałów archiwalnych z pierwszych występów grupy w Ameryce, są też sekwencje związane z udziałem zespołu przy pracy nad filmem Davida Lyncha "Zagubiona autostrada". O zespole wypowiadają się zafascynowani ich muzyką Iggy Pop, Marilyn Manson, Steven Tyler, członkowie RHCP. Uzupełnieniem wydawnictwa jest filmik opowiadający o powstaniu ich ostatniej płyty "Liebe ist Fur Alle Da".

Grzegorz Dusza
UNIVERSAL

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu