BLACK SABBATH The End

The End
Wykonanie
Nagranie

"The End Of The End" - film dokumentujący ostatni koncert legendarnej grupy, który odbył się w ich rodzimym mieście Birmingham - można było obejrzeć na specjalnych pokazach w kinie. Teraz do rąk fanów trafi ł zapis DVD tego wydarzenia.

Z wyjątkiem perkusisty Billa Warda, mamy do czynienia z pierwszym najdoskonalszym składem Black Sabbath. Ozzy Osbourne, Tony Iommi i Gazer Butler nie zapomnieli, jak powinien przebiegać dobry metalowy koncert.

Black Sabbath nie są już tak żywiołowi na scenie jak dawniej, wyraźnie słychać pewne niedociągnięcia, ale moc grania pozostała. Skupili się na wykonaniu klasycznych kawałków z lat 70. Zaczynają od "Black Sabbath", kończą "Paranoid", a między nimi pojawiają się choćby "War Pigs", "N.I.B", "Iron Man" i "Children of the Grave".

W wersji rozszerzonej do koncertowego DVD została dołączona płytka CD z rejestracją krótkiej sesji nazwanej "The Angelic Sessions", którą zespół odbył niedługo po koncercie. Na żywo, ale w studiu, muzycy zagrali pięć kawałków: "The Wizard", "Wicked World", "Sweet Leaf", "Tomorrow's Dream" i "Changes". Cenna pamiątka po heavymetalowej grupie wszech czasów.

Grzegorz Dusza
EAGLE/UNIVERSAL

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu