Flowers In The Dirt

PAUL McCARTNEY
Flowers In The Dirt

Pop

  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje płyt tego wykonawcy

Paul McCartney kontynuuje serię wznowień swoich solowych albumów oraz tych firmowanych z grupą Wings. Tym razem nowego masteringu doczekała się płyta zamykająca dekadę lat 80. - "Flowers In The Dirt".

Album powstał przy znaczącym udziale Elvisa Costello, który był współkompozytorem części utworów, a także zaśpiewał w walczyku "You Want Her Too". Poza tym z eks-Beatlesem współpracowali tacy twórcy, jak Mitchell Froom, Trevor Horn, David Foster oraz gitarzysta David Gilmour, który zagrał w utworze "We Got Married".

Superprodukcja okazała się sporym sukcesem komercyjnym, album był nominowany do Brit Award i Grammy. Paul McCartney wykazał się tu sporą inwencją melodyczną. Przebojowo zabrzmiały: "My Brave Face", "This One" i "Figure of Eight".

Odrobinę reggae mamy w "How Many People", a funku - w "Rought Ride". Zamiłowanie do soulu i gospel Brytyjczyk pokazał w "Don't Be Careless Love" i "Motor of Love", a do musicalu - w "Distroctions". Smyczki w aranżacji George'a Martina rozbrzmiewają w "Put it There". Edycja deluxe "Flowers In The Dirt" zawiera kilka bonusowych, nigdy wcześniej niewydanych nagrań oraz wersje demo piosenek.

Grzegorz Dusza
UNIVERSAL

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio