Lato z Radiem Festiwal

RÓŻNI WYKONAWCY
Lato z Radiem Festiwal

Rock

  • Wykonanie
  • Nagranie

Ostatnia trasa Lata z Radiem zakończyła się w zupełnie nowej formule. Na dwóch festiwalowych scenach ustawionych na gdyńskim skwerze Kościuszki jednego dnia wystąpiła cała czołówka wykonawców utożsamianych z polską muzyką rockową i okołorockową.

Kto nie był na miejscu, mógł śledzić przebieg koncertu na wszystkich antenach Polskiego Radia. Ciekawym pomysłem było losowanie kolejności występów artystów. W jego wyniku na scenie nazwanej "Polski top" zaprezentowali się: Smolik, Brodka, Kortez, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Organek i Krzysztof Zalewski. Dobrym pomysłem była druga scena "Idzie nowe", na której zagrały wschodzące gwiazdy, m.in. Dara Zawiałow, Król, Tulia i Barbara Wrońska.

Podczas koncertu swoją premierę miała płyta, na której znalazły się utwory wszystkich artystów występujących na obu scenach "Lato z Radiem Festiwal". Brodka ma tu swój "amerykański" hit "Varsovie", Krzysztof Zalewski ekspresyjną "Miłość Miłość", Organek wystrzałową "Wiosnę", Daria Zawiałow stary polski szlagier "Jeszcze w zielone gramy", Tulia cover Depeche Mode "Enjoy The Silence", a Kortez intymny "Dobry moment". Jako bonus pojawia się sygnał audycji "Polka dziadek" w elektronicznej wersji Smolika.

Grzegorz Dusza
Polskie Radio

Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj