T.Cover

RÓŻNI WYKONAWCY
T.Cover

Rock / pop

  • Wykonanie
  • Nagranie

W 2016 roku T.Love wydał album "T.Love", a następnie wyruszył w wielką trasę koncertową. Wraz z początkiem stycznia 2018 r. działalność zespołu została zawieszona na czas nieokreślony. Nie oznacza to, że zabrakło im pomysłów. Wręcz przeciwnie – z okazji 35-lecia grupy zainicjowali akcję T.Cover, w której wzięli udział znani polscy artyści, wykonując przeróbki ich piosenek.

Jej efektem jest album "T.Cover" z osiemnastoma przebojami grupy. Materiał jest przekrojowy, bo obejmuje piosenki zarówno te najstarsze, pamiętające czasy, kiedy zespół nazywał się Teenage Love Alternative, jak i ostatnie przeboje z "Lucy Phere" na czele. Rozrzut stylistyczny jest ogromny, co tylko podnosi atrakcyjność płyty.

Wśród muzyków, którzy wzięli na warsztat rockowe klasyki, są hiphopowy Miuosh, heavy-metalowy Acid Drinkers, Indie-rockowy Organek, elektroniczno-popowe XXANAXX, Bovska i Pola Rise czy reggae`owy Bednarek i 5 Element. Perkusista T.Love, Sidney Polak, wykonuje tu folkowy "Ajrisz". Znakomitą country’ową przeróbkę "I Love You" zrobił Łąki Łan. Warto zwrócić uwagę na teksty piosenek, bo to one zawsze stanowiły o sile przekazu grupy. Jako bonus dołączono do albumu utwór Kryzysu "Armageddon", poświęcony pamięci Roberta Brylewskiego, z wokalnym udziałem Muńka.

Grzegorz Dusza
Pomaton/Warner

Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj