Audioneo
Audioneo
Kościelna 1
83-010 Rotmanka k.Gdańska
Otwórz mapę

Salon hi-fi w Rotmance to 250 m² nowoczesnej przestrzeni. W ofercie posiadamy zarówno wyrafinowany sprzęt stereo dla wymagających, jak i urządzenia dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hi-fi. Pragniemy, by za naszym pośrednictwem mogli Państwo odkrywać muzykę na nowo i czerpać radość z jej słuchania. Mimo, że muzyka w naszym salonie zajmuje centralne miejsce, również miłośnicy kina domowego znajdą coś dla siebie.

Jesteśmy zainteresowani zarówno tradycyjnym, analogowym sprzętem hi-fi, urządzeniami cyfrowymi, jak i najnowszym technologiami streamingowymi. Staramy się słuchać naszych Klientów i szukać najlepszych, dopasowanych rozwiązań. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia.

W doborze oferty kierujemy się przede wszystkim jakością brzmienia w stosunku do ceny. W naszej ofercie poza wybranymi renomowanymi producentami, znanymi na całym świecie, można spotkać również mniejsze firmy – manufaktury, które w nasyconym, bardzo konkurencyjnym rynku są w stanie rywalizować "jedynie" wysoką jakością brzmienia.

Ważne miejsce w naszym salonie zajmują polscy producenci, jednak nie zamykamy się na nowiny ze świata. Dobieramy poszczególne komponenty w taki sposób, by osiągać możliwie najlepsze rezultaty. Nie pozostawiamy miejsca na przypadkowość. Unikamy marketingowego bełkotu. Staramy się doradzać, proponować rozwiązania, jednak ostatecznie liczy się własny odbiór, własna interpretacja. Tylko tak można dokonać słusznego wyboru.

Wierzymy, że istnieje coś takiego jak "dobry sprzęt audio" czy "dobre brzmienie", jednak zdajemy sobie również sprawę, że ostatecznie wiele kwestii w audio jest relatywnych i po prostu sprowadza się do gustu.

Odsłuchy w naszym salonie są darmowe. Zachęcamy by rezerwować konkretne terminy odsłuchów. Udostępniamy dwie sale odsłuchowe – większą, 30m² w pełni zaadaptowaną akustycznie i mniejszą, 20m² bez profesjonalnej adaptacji. Zrobimy wszystko, by odsłuchy w naszym salonie były niezapomnianymi doświadczeniami.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11:00 - 18:00
sobota: po uprzednim umówieniu spotkania

Marki dostępne w sprzedaży
Aktualności
Audioneo
20 Czerwiec 2024
Słuchawki JBL Live Buds 3 - personalizacja dźwięku i etui z dotykowym ekranem
Sprzęt
Audioneo
10 Czerwiec 2024
Słuchawki JBL Live Beam 3 - redukcja hałasu i etui z elementami sterującymi
Sprzęt
Audioneo
17 Maj 2024
Lamborghini i Sonus faber stworzyły system car audio
Sprzęt
Otwórz mapę
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu