Q21
Reymonta 12
95-200 Pabianice
Otwórz mapę

42 213 01 66

Salon Q21 funkcjonuje od 2000 roku. Przez ten czas pomogliśmy wielu klientom w rozpoczęciu przygody z audiofilskim sprzętem, jak również w zgłębieniu wiedzy użytkownikom zaawansowanym. Sklep od początku położony jest w Pabianicach, w centrum Polski, a bliskość tras szybkiego ruchu i autostrad pozwala na dojazd z dowolnego miejsca w większości przypadków w czasie poniżej 3 godzin.

Łączna powierzchnia salonu to prawie 400 m2. Do dyspozycji klientów jest prywatny parking przeznaczony wyłącznie dla gości salonu, co zwiększa ich komfort i bezpieczeństwo. W obiekcie znajdują się trzy sale odsłuchowe przygotowane zarówno pod kątem odsłuchów stereofonicznych oraz analogowych jak i kina domowego. Duży magazyn mieści większość naszych propozycji, dzięki czemu po odsłuchu można zrobić zakupy bez oczekiwania na zamówiony towar.

Bogata oferta dostępnych urządzeń sprawia, że każdy miłośnik wysokiej jakości muzyki znajdzie u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. Fachowa obsługa gwarantuje zadowolenie z zakupów.

W naszym salonie spotkasz się z pasjonatami muzyki oraz wysokiej jakości sprzętu. Doradcy to doświadczeni eksperci i zagorzali fani dźwięku oraz nowinek technicznych. Ich różnorodne opinie dotyczące konkretnych urządzeń pozwolą na wskazanie zarówno ich zalet, jak i wad oraz konstruktywną fachową poradę.

Mnogość niszowych marek wybranych po długich i mozolnych odsłuchach gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Specjaliści z każdej dziedziny nie tylko doradzą, lecz także zamontują wkładki w gramofonie lub pomogą w konfiguracji sprzętu.

  • Do Państwa dyspozycji w salonie Q21 są:

Mała sala odsłuchowa: Sala ta zajmuje powierzchnie 20 m². To w niej przeprowadzamy prezentacje stereofoniczne i zestawów kina domowego. Jej konfiguracja zapewnia warunki zbliżone do domowych, co ułatwia przetestowanie i wybór sprzętu. W tej sali prezentujemy również soudbary, systemy multiroom oraz instalacyjne.

Duża sala odsłuchowa: Większa sala odsłuchowa służy przede wszystkim do dłuższych odsłuchów mocniejszych systemów oraz do systemów Hi-END. Sala ta także została zaadaptowana akustycznie oraz komfortowo wyposażona dla zapewnienia maksimum wygody naszych gości.

Sala słuchawkowa: Sala przygotowana wyłącznie do odsłuchów zestawów słuchawkowych. Tu w komfortowych warunkach można zapoznać się z najnowszymi modelami nauszników. Znaczna część słuchawek z naszej oferty jest dostępna w salonie, dlatego odsłuch kilku modeli z różnych zakresów cenowych nie stanowi żadnego problemu.

Nasz doradca, pasjonat słuchawek i PC-audio udzieli wyczerpujących informacji dotyczących najnowszych modeli wzmacniaczy przenośnych, słuchawek oraz wszelkiego rodzaju DAC'ów i sprzętu PC-audio.

  • Odsłuchy w domu

Jako nieliczni oferujemy indywidualne pokazy w domu klienta. Usługa obejmuje systemy stereo, kina domowego oraz multiroom. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa odpowiednią prezentację sprzętu, bez konieczności wychodzenia z domu.

***

Wyłączni dealerzy kolumn Focal UTOPIA: • Audio Styl (Katowice) • Audiotrendt (Kraków) • Bariera Dźwięku (Warszawa, Gdańsk) • Focal Polska FNCE S.A. (Warszawa)

Wyłączni dealerzy kolumn Focal SOPRA: • Audiofil (Szczecin) • Audiopolis.pl (Warszawa) • Audio Styl (Katowice) • Bariera Dźwięku (Warszawa, Gdańsk) • Focal Polska FNCE S.A. (Warszawa) • Hi-Fi Magellan (Rzeszów) • Kezard (Gdynia) • Koris (Poznań) • Mega Hz (Katowice) • Studio HIFI (Katowice) • Techcom (Warszawa) • Ultimate Audio (Konin)

Marki dostępne w sprzedaży
ADVANCE PARIS (Francja)
AIVIO (Niemcy)
ALBEDO (Polska)
APERTURA (Francja)
ARS-SONUM (Hiszpania)
AUDIOMICA (Polska)
AVALON ACOUSTIC (USA)
BALTLAB (Polska)
BERESFORD (Anglia)
BURSON AUDIO (Australia)
CALYX (Korea Płd.)
DYNAVECTOR (Japonia)
ENERR (Polska)
GIGAWATT (Polska)
HAIKU AUDIO (Polska)
HARMONIX (USA)
HEOS by DENON (Japonia)
JEAN-MARIE REYNAUD (Francja)
M2TECH (Włochy)
NORSTONE DESIGN (Francja)
OPERA (Chiny)
QUADRAL (Niemcy)
SOUNDGENIC (Japonia)
STX (Polska)
TANNOY (Wlk. Brytania)
TELLURIUM Q (Wlk. Brytania)
TENT LABS (Holandia)
TSAKIRIDIS DEVICES (Grecja)
WLM (Austria)
YAQIN (Chiny)
Aktualności
Q21
28 Maj 2024
Marantz MODEL M1 - kompaktowy, wszechstronny bezprzewodowy wzmacniacz strumieniowy
Sprzęt
Q21
24 Maj 2024
Nowy głośnik bezprzewodowy Sonos - Roam 2
Sprzęt
Q21
21 Maj 2024
Słuchawki Sonos Ace - ANC i mapowanie przestrzeni
Sprzęt
Otwórz mapę
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu