Bardzo duża płyta terminalu przyłączeniowego zawiera trzy pary zacisków - na starcie możliwy jest więc tri-wiring, dla większych gierojów tri-ampping, ale ukoronowaniem tego szalonego przedsięwzięcia jest dopiero opcja aktywnych zwrotnic, oferowanych przez Audiovectora. I wtedy życie ma sens.
1 / 4 Następne
Płyta terminalu jest tak duża nie dla picu - po jej drugiej stronie znajduje się cała płytka zwrotnicy, zaciski wchodzą bezpośrednio w ścieżki, skracając drogę sygnału. Układ jest dość prosty, podejrzewamy filtr 1. rzędu dla niskotonowego i filtry 2. rzędu dla nisko-średniotonowego i wysokotonowego, elementy są dobrej jakości. Audiovector obiecuje ponadto poprawę wynikającą z przeprowadzenia specjalnego zabiegu zamrażania wszystkich miedzianych elementów do temperatury, w której materiał uzyskuje najlepszą krystaliczną strukturę, obniżającą rezystancję.
2 / 4 Następne
18-cm głośniki niskotonowy i niskośredniotonowy jeszcze nie imponują odlewanymi koszami i dużymi średnicami układów magnetycznych, ale wersja "oczko wyższa" - Mi3 Super - jest już super, bo ma znacznie piękniejsze i mocniejsze głośniki.
3 / 4 Następne
Tylko nieliczni konstruktorzy wychodzą poza schemat wytłumiania fal od tylnej strony kopułki w małych puszkach za układami magnetycznymi. Audiovector od lat stosuje trochę bardziej skomplikowane rozwiązanie - za głośnikiem znajduje się tunel, prowadzący aż do tylnej ścianki obudowy.
4 / 4 Początek