Manley Stingray iTube - kontynuacja legendarnego stingraya. Jest to Wzmacniacz o znacznie większej wydajności prądowej od poprzednika, dodatkowo wyposażony w wejście słuchawkowe i stację dokującą do iPada. Duża wydajność prądowa i niezwykła plastyczność dźwięku to tylko niektóre z jego zalet. Możliwość przełączenia trybu pracy z triody na pentodę sprawia że jest urządzeniem bardzo uniwersalnym jeśli chodzi o dobór głośników.
Manley Chinook-phono stage to najmłodsze dziecko Eve Anny Manley. Jego premiera miała miejsce na tegorocznym CES, gdzie został entuzjastycznie przyjęty. Dobrą opinią cieszy się również w naszym kraju, na High FIdelity został produktem roku 2012.
Dzięki przeniesieniu rozwiązań wprost ze Steelheada, między innymi lampowego stopnia końcowego, Chinook uosabia dźwięk Steelheada, a przy tym jest sporo tańszy.
Chinook koncentruje się na prostej elegancji, starannym wykonaniu, efektywnej konstrukcji oraz wysokiej jakości. Zaprojektowany i stworzony w Kalifornii Chinook jest przykładem zaangażowania inżynierów z Manley Labs, których zamiarem było stworzenie urządzenia o prostym, czystym i cichym torze prowadzonego sygnału. Chinook wykazuje najwyższą liniowość lamp próżniowych jednocześnie zapewniając elastyczność niezbędną do uzyskania wszelkich pożądanych ustawień gramofonu.
Davone Ray-Ray jest kontynuacją nietypowej, pozbawionej kątów prostych bryły kolumn Rithm. Wyjątkowa obudowa to nie tylko design, ale przede wszystkim właściwości akustyczne. Kształt obudowy zwiększa jej sztywność i doskonale tłumi rezonanse oraz rozprasza niepożądaną energię pozwalając uzyskać wyjątkowy dźwięk.
Sercem kolumny jest koncentryczny układ przetworników - 1 calowy tweeter oraz 8-calowy głośnik niskośredniotonowy. Razem z wyjątkową obudową typu bas reflex oraz masywnymi, dedykowanymi standami Ray, przedstawia słuchaną muzykę z niesłychaną finezją i dynamiką. Brzmienie wokalu jest wyjątkowo realne, a całe pasmo wyjątkowo szczegółowe i pełne głębi. Wyjątkowy jest także bas, który zaskakuje precyzją i mocą.
Davone Mojo to małe monitorki o niepowtarzalnym designie i niewiarygodnych możliwościach sonicznych jak na swoje gabaryty. Ich konstrukcja oparta jest na dwóch przetwornikach: Nisko-tonowym o średnicy 12,5 cm i 7,5 cm wysoko-tonowym. Nisko-tonowy umieszczony W dolnej podstawie obok otworu stratnego. Głośnik wysoko tonowy znajduje się w górnej części kolumny, jego dźwięk odbijając się od drewnianego stożka promieniuje dookólnie tworząc niezwykle przestrzenny i szczegółowy obraz muzyczny.
Dps2 bauer audio - klasyk w wyjątkowym wydaniu
Firma założona przez Willibalda Bauera jest owocem jego pasji do analogowego brzmienia. Konstruktor interesował się gramofonami już od lat młodzieńczych, a w 1999 roku skonstruował pierwszą ewolucję dps`a, którego nazwa pochodzi od niemieckiego słowa gramofon - der Plattenspieler. Czerpiąc z designu Linn LP12 i produktów Well Tempered Lab stworzył konstrukcję o minimalistycznej formie i doskonałym, analogowym brzmieniu. Obecnie w ofercie firmy znajduje się jeden produkt, w dwóch wersjach - dps2 i dps3.
Leema Acoustics Tucana II rodem z Walii to wzmacniacz zintegrowany z charakterem. Łączy w sobie wiele cech trudnych do połączenia. Ogromna wydajność prądowa, niezwykła gładkość i plastyczność dźwięku określają charakter tego wzmacniacza. Liczne nagrody i wyróżnienia jakie przypadły mu w udziale zdaja się potwierdzać jego wyjątkowość. Oprócz cech sonicznych Tucana wyróżnia się bardzo oryginalnym designem.
Leema Elements amp plus dac to mały wielki wzmacniacz. Dysponując mocą 50 wat w klasie D, potrafi wprawić w ruch najbardziej oporne z membran. Duża witalność połączona z miękkością tworzy skondensowany ładunek namacalnych dźwięków, które zdają się zapraszać słuchacza na muzyczny spektakl. Jest wielce prawdopodobne, że niewielkich rozmiarów Elements jest w stanie zadziwić swoim potencjałem nie jednego zwolennika dużych wzmacniaczy.
Leema Linx-Leema Acoustics przy współpracy ze znanym brytyjskim producentem okablowania firmą Chord opracowała przewody do systemów audio, na które składają się trzy serie. Każda z nich zawiera kable głośnikowe dostępne w długości 3 i 5 metrów, kable XLR oraz RCA dostępne w odcinkach pół i jeden metr.
Budowa kabli sygnałowych Leema Linx oparta jest na posrebrzanym przewodniku z miedzi beztlenowej. Teflonowo-bawełniana izolacja zapewnia doskonałe tłumienie wibracji, a podwójne ekranowanie stanowi bardzo skuteczną barierę dla fal elektro-magnetycznych. W kablach zastosowano wysokiej jakości wtyki RCA o bardzo małej masie do których użyto posrebrzanej miedzi oraz teflonu.
Chang Lightspeed - firma Chang Audio z siedzibą w Sylvanii, Ohio, została założona w 1991 roku przez Michaela Changa -inżyniera i audiofila, który niezadowolony z filtrów dostępnych na rynku postanowił zaprojektować własne. Projekt Pana Changa eliminuje zanieczyszczenia AC bez użycia transformatorów i cewek. W ofercie znajdują się również kable sieciowe, Power-20 i Power-30 przeznaczone do wzmacniaczy i Power 0 przeznaczony do źródeł.