Trimex

www.trimex.com.pl

Nałęczowska 31
02-922 Warszawa

22 642 46 29

Lokalizacja

Marki dostępne w dystrybucji

CYRUS (Wlk. Brytania)

CYRUS [10]

EXPOSURE (Wlk. Brytania)

EXPOSURE [7]

O firmie

TRIMEX powstał w 1990 r. jako firma usługowo-handlowa. Swą działalność rozpoczął od handlu produktami Pioneera. W 1993 r. firma otworzyła pierwszy salon przy ul. Armii Ludowej 17, w dawnej siedzibie PEWEX-u.
Wraz z rozwojem TRIMEX-u, coraz więcej miejsca wśród sprzedawanych produktów zajmowały kolumny głośnikowe. Początkowo były to głośniki JBL, Tannoy, oraz importowane - Dantax. Po nawiązaniu kontaktu z IXOS i DALI, firma została dystrybutorem tych wyrobów na terenie Polski. Jednocześnie rozwinęła sieć sklepów w Warszawie. W 1995 r. marki DALI i IXOS zdominowały większą część handlu, co skłoniło firmę do wycofania się ze sprzedaży detalicznej sprzętu innych importerów i zajęcia się wyłącznie handlem produktami z własnej dystrybucji.
Ministerstwo Dźwięku przy ul Tamka 47 w Warszawie to sklep TRIMEX-u. W nim jak i w większości sklepów audio-wideo na terenie kraju można kupić sprzęt z oferty firmy.

 

 

Audio - listopad 2017

Strefa Magazynu

Audio 11/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio