Akwa-Audio Projekt

www.akwaaudioprojekt.pl

Trudna 46/5
32-700 Bochnia

516 048 997

Lokalizacja

Comp 7 Passive

AUDIUM Comp 7 Passive

Zespoły głośnikowe

Audium Comp 5 Active i Audium Comp 7 to dwie wersje bazowej konstrukcji - pierwszą przygotowano dla tych, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań i widzą, że mogą na tym zaoszczędzić; drugą dla konserwatystów, jakimi jest większość z nas. Ale i jedne, i drugie niejednego spłoszą brakiem... głośnika wysokotonowego. Przecież głośnik wysokotonowy, taki czy inny, zainstalowany oddzielnie albo w układzie koncentrycznym, to nasza zdobycz socjalna i należy się nam jak psu zupa! Nawet Kowalskiemu w zwykłych monitorkach do miniwieży, a co dopiero audiofilowi w kolumnach za 12 000 zł!
Comp 5 Active

AUDIUM Comp 5 Active

Zespoły głośnikowe

Audium to niemiecka, dość młoda, innowacyjna firma, prowadzona przez ludzi wykształconych technicznie, a zarazem wyrastających z nurtu miłośników dobrego dźwięku. Nie pojawia się ani w supermarketach, ani w rankingach GfK, lecz "tylko i aż" w salonach z dobrym sprzętem. Nie epatuje jednak tylko wysokimi cenami - ma do zaproponowania coś bardzo specjalnego, a zarazem coś gruntownie przemyślanego, odzwierciedlającego wiedzę i przekonania konstruktorów, a nie macherów wróżących, co w przyszłym sezonie będzie się dobrze sprzedawać. Takie urządzenia dają wszechstronną satysfakcję - przyjemnie...

 

 

Audio - listopad 2017

Strefa Magazynu

Audio 11/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio