article

MOBY

Destroyed Remixed
Destroyed Remixed
Wykonanie
Nagranie

Nic nie cieszy fanów tak bardzo, jak wydawnicza rozpusta w postaci rarytasów takich jak dodatki do płyt, bonusowe nagrania czy edycje limitowane. Moby, wydając "Destroyed", zadbał o kilka wersji swojej płyty, między innymi digipack, klasyczne CD lub wersję deluxe, zawierającą książeczkę ze zdjęciami artysty.

Dzień dziecka najwyraźniej jeszcze się nie skończył, gdyż właśnie ukazuje się "Destroyed Remixed", czyli dwupłytowy album zawierający, jak sama nazwa wskazuje, remiksy materiału z 2011 roku. Pierwsza płyta to utwory znane większości fanom twórczości Moby’ego, stworzone przez takich wykonawców, jak Paul Van Dyk, Kleerup czy Basto! Są też dwa niepublikowane wcześniej remiksy w wykonaniu Holy Ghost oraz System Divine.

Druga płyta to z kolei nieco wolniejsze tempo i artyści tacy jak Photek, Yeasayer i wydany niedawno z okazji Dnia Sklepu Płytowego świetny remiks "The Poison Tree" w wykonaniu Davida Lyncha. Wisienką na torcie jest ostatni utwór "All Sides Gone" - to ambientowa kompozycja Moby’ego trwająca przeszło 30 minut. Album z remiksami to pozycja obowiązkowa dla fanów oryginalnego "Destroyed". Kto wie, czy w tym przypadku nowe wersje utworów nie okazały się być nawet lepsze od pierwowzorów…

M. Kubicki
EMI

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation wrzesień 2019

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2019

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista październik 2019

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2019

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2019

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu