Telewizory Loewe z serii We. SEE

22 października 2021 Sprzęt

Firma Loewe zaprezentowała telewizory z serii We. SEE. Należą do niej modele dostępne są w czterech rozmiarach – o przekątnej ekranu 55, 50, 43 i 32 cale – i trzech wersjach kolorystycznych: Aqua Blue, Coral Red i Storm Grey. Wszystkie mają krawędziowe podświetlenie LED (Edge LED) i obsługują rozdzielczość Ultra HD (z wyjątkiem modelu 32-calowego, który ma ekran Full HD). Ponadto wspierają różnorodne tryby HDR i dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

Telewizory We. by Loewe - wzornictwo

Nowe telewizory Loewe wyróżnia Design 360°. Najprościej mówiąc, z każdej strony prezentują się tak samo bardzo dobrze. Modele o przekątnych ekranu 50 i 55 cali mają przy tym matowe krawędzie i czarną górną część tyłu obudowy (dolna część tylnego panelu, podobnie jak podstawa i obudowa głośników, występuje z kolei w jednym z trzech kolorów, zależnie od wybranej wersji). Tył obudowy mniejszych modeli We. SEE – z ekranami o przekątnych 32 i 43 cale – jest w pełni kolorowy. Co warte podkreślenia, telewizory We. by Loewe otrzymały nagrodę iF Gold Award 2021.

Konstrukcja telewizorów pozwala na zastosowanie – zamiast dołączonej do zestawu kolorowej postawy – opcjonalnych stojaków podłogowych i uchwytów, także tych oferowanych przez Loewe do innych telewizorów tego producenta. Okablowanie podłączone do telewizorów można przy tym ukryć pod specjalnie zaprojektowaną tylną pokrywą.

Czytaj również: Telewizory Loewe z serii bild v już do kupienia w Polsce

Telewizor We. by Loewe - front

Telewizory We. by Loewe - podświetlenie Edge LED i tryby HDR

Telewizory Loewe We. SEE  to telewizory LCD z krawędziowym podświetleniem LED (Edge LED). Charakteryzują się luminancją na poziomie 550 nitów. Obsługują różnorodne tryby HDR – HDR10, HLG , WCG i Dolby Vision. Wyjątkiem pod tym względem jest model 32-calowy, który nie wspiera rozwiązania HDR od Dolby Laboratories i obsługuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli).

Telewizory We. by Loewe - nagłośnienie i możliwości połączeniowe

Telewizory marki We. by Loewe zostały wyposażone w przetworniki elektroakustyczne napędzane wzmacniaczem o łącznej mocy 80 W (w modelach o przekątnych 50 i 55 cali) lub 60 W (w modelach o przekątnych 32 i 43 cale).

Jest to skierowany do przodu (w stronę słuchacza) głośnik typu soundbar z obudową typu bass-reflex i obsługujący takie systemy dźwięku jak Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos i DTS-HD.

Czytaj również nasze testy urządzeń Loewe

Telewizor We. by Loewe

Modele We. SEE zostały wyposażone w 4 złącza HDMI 2.0b (model 32-calowy ma 3 takie złącza). Każdy z telewizorów ma jedno złącze HDMI z eARC, czyli ulepszonym zwrotnym kanałem audio.

Co więcej, modele We. by Loewe mają wbudowane dwa złącza USB 3.0, które obsługują przenośne pamięci flash. Zewnętrzny nośnik podłączony do USB może być wykorzystywany do nagrywania (dzięki funkcji Timeshift).

Dźwięk można również przesyłać strumieniowo, np. ze smartfona lub tabletu bezpośrednio do TV za pośrednictwem standardu Bluetooth. Wbudowany w telewizory We. by Loewe moduł jest dwukierunkowy, co oznacza, że można również przesyłać dźwięk do słuchawek bezprzewodowych.

Czytaj również: Loewe prezentuje dwa nowe radia smart klang s3 i s1

Telewizor We. by Loewe - tylny panel

Telewizory We. by Loewe - obsługa

Nowe modele telewizorów oferowane pod marką We. by Loewe możesz obsługiwać wygodnie za pomocą pilota zdalnego sterowania. Pilot jest wyposażony w zestaw przycisków ułatwiających bezpośredni dostęp do serwisów internetowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy Rakuten TV, a także YouTube i Deezer. Producent oferuje również możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

Na uwagę zasługuje także system operacyjny Loewe os7 i intuicyjny w obsłudze, czytelny ekran startowy, na którym wyświetlane są wszystkie najważniejsze treści.

Telewizory We. by Loewe - dostępność

Telewizory Loewe We. SEE są dostępne na stronie internetowej tophifi.pl i w ogólnopolskiej sieci salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
LOEWE testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu