Yamaha MusicCast RX-A880 i RX-V685 w zestawach kina domowego i stereo

MusicCast RX-A880 i Yamaha MusicCast RX-V685 to wysokiej klasy amplitunery kina domowego Yamahy. W ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design modele te dostępne są nie tylko jako indywidualne urządzenia, lecz także w zestawach kina domowego i stereo.

Dodano: 26 lipiec 2018

Yamaha MusicCast RX-A880 to rozbudowany amplituner kina domowego, który pozwala na stworzenie zaawansowanego 7.2-kanałowego systemu audiowizualnego. Model ten wyróżnia się znakomitą jakością dźwięku, dużą mocą i bogactwem funkcji. Urządzenie obsługuje formaty Dolby Atmos® i DTS:X™ oraz high-res audio, kompatybilne jest z systemem multiroom MusicCast i jego najnowszą funkcją MusicCast Surround, zapewnia dostęp do serwisów muzycznych, a także wyposażone jest w łączność bezprzewodową. Teraz Yamaha MusicCast RX-A880 dostępna jest w czterech zestawach: z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins (dwa zestawy kina domowego), głośnikami PSB (stereo) oraz odtwarzaczem Yamaha BD-A1060.

Amplituner AV Yamaha MusicCast RX-V685 jest topowym modelem z serii RX-V85, oferującym wszystkie najnowsze technologie jakie obecnie istnieją na rynku oraz kilka niespotykanych rozwiązań. Urządzenie jest 7.2 kanałową konstrukcją, która bezproblemowo radzi sobie z dekodowaniem dźwięku w najnowszych technologiach Dolby Atmos® i DTS:X™.

Yamaha RX-V685 to także jeden z elementów systemu multiroom MusicCast - dzięki tej funkcji można z łatwością przesłać bezprzewodowo muzykę do innych pomieszczeń w domu - wystarczy jedynie dostęp do domowej sieci Wi-Fi. Na klientów wybierających amplituner MusicCast RX-V685 również czekają cztery zestawy: trzy kina domowego - z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins oraz Indiana Line – oraz jeden zestaw stereo z głośnikami ELAC-a.

Więcej informacji o zestawach z amplitunerami znajduje się na stronie www.tophifi.pl: AV MusicCast RX-A880 i MusicCast RX-V685

Źródło: Top Hi-Fi

Newsy sprzętowe

Słuchawki Acoustic Research...

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Acoustic Research w Polsce informuje o wprowadzeniu ...

Głośnik bezprzewodowy JBL...

JBL Clip 3 niewielki, przenośny głośnik Bluetooth z wbudowanym karabińczykiem, w najbliższym ...
Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim salonie Meloman

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim salonie Meloman

Dodano: 17 październik 2018
Salon Meloman z Lublina zaprasza na prezentację nowych urządzeń brytyjskiej firmy ARCAM z serii HDA: wzmacniaczy zintegrowanych SA10 i SA20 oraz odtwarzacza CD/SACD/plików CDS50.
Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w salonie Q21

Dodano: 12 październik 2018
Salon Q21 zaprasza na prezentacje najnowszej, limitowanej wersji kolumn Kef R700 Black Edition Limited.
Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Dodano: 10 październik 2018
Nowy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 już od kilku dni gości w show-room salonu Q21. Zainteresowani mogą zaglądać na odsłuchy.
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Bluesound przedstawia Gen 2i: nową generację bezprzewodowego, strumieniowego ekosystemu multiroom obsługującego high-res...