Yamaha MusicCast RX-A880 i RX-V685 w zestawach kina domowego i stereo

MusicCast RX-A880 i Yamaha MusicCast RX-V685 to wysokiej klasy amplitunery kina domowego Yamahy. W ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design modele te dostępne są nie tylko jako indywidualne urządzenia, lecz także w zestawach kina domowego i stereo.

Dodano: 26 lipiec 2018

Yamaha MusicCast RX-A880 to rozbudowany amplituner kina domowego, który pozwala na stworzenie zaawansowanego 7.2-kanałowego systemu audiowizualnego. Model ten wyróżnia się znakomitą jakością dźwięku, dużą mocą i bogactwem funkcji. Urządzenie obsługuje formaty Dolby Atmos® i DTS:X™ oraz high-res audio, kompatybilne jest z systemem multiroom MusicCast i jego najnowszą funkcją MusicCast Surround, zapewnia dostęp do serwisów muzycznych, a także wyposażone jest w łączność bezprzewodową. Teraz Yamaha MusicCast RX-A880 dostępna jest w czterech zestawach: z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins (dwa zestawy kina domowego), głośnikami PSB (stereo) oraz odtwarzaczem Yamaha BD-A1060.

Amplituner AV Yamaha MusicCast RX-V685 jest topowym modelem z serii RX-V85, oferującym wszystkie najnowsze technologie jakie obecnie istnieją na rynku oraz kilka niespotykanych rozwiązań. Urządzenie jest 7.2 kanałową konstrukcją, która bezproblemowo radzi sobie z dekodowaniem dźwięku w najnowszych technologiach Dolby Atmos® i DTS:X™.

Yamaha RX-V685 to także jeden z elementów systemu multiroom MusicCast - dzięki tej funkcji można z łatwością przesłać bezprzewodowo muzykę do innych pomieszczeń w domu - wystarczy jedynie dostęp do domowej sieci Wi-Fi. Na klientów wybierających amplituner MusicCast RX-V685 również czekają cztery zestawy: trzy kina domowego - z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins oraz Indiana Line – oraz jeden zestaw stereo z głośnikami ELAC-a.

Więcej informacji o zestawach z amplitunerami znajduje się na stronie www.tophifi.pl: AV MusicCast RX-A880 i MusicCast RX-V685

Źródło: Top Hi-Fi

Newsy sprzętowe

Słuchawki JBL Under Armour...

JBL wprowadza do sprzedaży kolejne słuchawki dla aktywnych, tym razem bezprzewodowe, nauszne, ...

Kolumny głośnikowe Bowers &...

Bowers & Wilkins zaprezentował kolumny głośnikowe z nowej serii 600. Jest to już ich ...
Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Dodano: 3 sierpień 2018
Salon Q21 z Pabianic został autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio. Firma zaprasza na odsłuchy, umożliwia też wypożyczenia urządzeń i zorganizowanie indywidualnych odsłuchów w domu...
Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Dodano: 12 lipiec 2018
Od 1 lipca 2018 roku firma Q21 została wyłącznym przedstawicielem marki Audiolab w Polsce. Zapowiada też niższe ceny urządzeń detalicznych.
Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Dodano: 2 lipiec 2018
Philips TV oraz Bowers & Wilkins zainicjowały współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów.
Triangle w RAFKO Dystrybucja

Triangle w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 13 czerwiec 2018
Z 1 czerwca 2018 firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Triangle w Polsce.
Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio

Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

Nadszedł jak co roku wyczekiwany moment - wraz z kilkoma urządzeniami audio przenośnego prezentujemy w sumie 35 najlepsz...