Yamaha MusicCast RX-A880 i RX-V685 w zestawach kina domowego i stereo

MusicCast RX-A880 i Yamaha MusicCast RX-V685 to wysokiej klasy amplitunery kina domowego Yamahy. W ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design modele te dostępne są nie tylko jako indywidualne urządzenia, lecz także w zestawach kina domowego i stereo.

Dodano: 26 lipiec 2018

Yamaha MusicCast RX-A880 to rozbudowany amplituner kina domowego, który pozwala na stworzenie zaawansowanego 7.2-kanałowego systemu audiowizualnego. Model ten wyróżnia się znakomitą jakością dźwięku, dużą mocą i bogactwem funkcji. Urządzenie obsługuje formaty Dolby Atmos® i DTS:X™ oraz high-res audio, kompatybilne jest z systemem multiroom MusicCast i jego najnowszą funkcją MusicCast Surround, zapewnia dostęp do serwisów muzycznych, a także wyposażone jest w łączność bezprzewodową. Teraz Yamaha MusicCast RX-A880 dostępna jest w czterech zestawach: z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins (dwa zestawy kina domowego), głośnikami PSB (stereo) oraz odtwarzaczem Yamaha BD-A1060.

Amplituner AV Yamaha MusicCast RX-V685 jest topowym modelem z serii RX-V85, oferującym wszystkie najnowsze technologie jakie obecnie istnieją na rynku oraz kilka niespotykanych rozwiązań. Urządzenie jest 7.2 kanałową konstrukcją, która bezproblemowo radzi sobie z dekodowaniem dźwięku w najnowszych technologiach Dolby Atmos® i DTS:X™.

Yamaha RX-V685 to także jeden z elementów systemu multiroom MusicCast - dzięki tej funkcji można z łatwością przesłać bezprzewodowo muzykę do innych pomieszczeń w domu - wystarczy jedynie dostęp do domowej sieci Wi-Fi. Na klientów wybierających amplituner MusicCast RX-V685 również czekają cztery zestawy: trzy kina domowego - z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins oraz Indiana Line – oraz jeden zestaw stereo z głośnikami ELAC-a.

Więcej informacji o zestawach z amplitunerami znajduje się na stronie www.tophifi.pl: AV MusicCast RX-A880 i MusicCast RX-V685

Źródło: Top Hi-Fi

Newsy sprzętowe

Nowe ceny kolumn i zestawy...

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Triangle w Polsce, informuje o wprowadzeniu nowych, ...

Nowy mobilny wzmacniacz...

M-DAC Nano to najnowsze urządzenie Audiolab, firmy znanej z produkcji przetworników cyfrowo-analogowych. ...

Słuchawki JBL E500 BT

E500 BT to kolejne bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, które zasiliły ofertę JBL. Są ...
Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Dodano: 18 luty 2019
Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Dodano: 13 luty 2019
SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz...
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Dodano: 13 luty 2019
Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Tesi 661 to najnowsza, flagowa konstrukcja Indiana Line. Jest już dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach wykończenia - cz...