Flagowe słuchawki zamknięte Focal Stellia w salonie Q21

Salon audio-video Q21 z Pabianic zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych słuchawek Focal Stellia.

Dodano: 12 kwiecień 2019

Stellia to model zamknięty, nauszny, wyposażony w nową generację ekskluzywnych, elektrodynamicznych przetworników. Te zaś są zdolne do pracy przy niskim obciążeniu akustycznym, oferując jednocześnie szeroką charakterystykę częstotliwościową (5 Hz-40 kHz).

Dzięki najnowocześniejszej technologii zintegrowanej z przetwornikami (bezramowa, miedziana cewka drgająca, kopuła berylowa w kształcie litery M), Focal Stellia ma zapewniać doskonały dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to artykulacja basowa, czy detale o najwyższej częstotliwości. Ponadto słuchawki oferują ekstremalnie niską impedancję przy 35 Ω, co sprawia, że są bardzo łatwe do wysterowania przez wyjście mobilnego źródła dźwięku.

Czytaj również testy słuchawek Focal

Słuchawki Focal Stellia wraz z akcesoriami

Słuchawki Focal Stellia

Focal Stellia wykorzystują opaskę z pałąkiem i elementy mechaniczne zaprojektowane pierwotnie dla słuchawek Utopia. Są dostępne w dwukolorowym wykończeniu - koniak i mokka.

W zestawie ze słuchawkami znajdziemy przewód o długości 3 m (idealny do użytku w domu ze wzmacniaczem high-end dzięki symetrycznemu 4-pinowemu złączu XLR), jeden kabel o długości 1,2 m zaprojektowany do urządzeń przenośnych z gniazdem 3,5 mm oraz sztywną walizkę podróżną.

Źródło: Q21

Newsy sprzętowe

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet ...

Bezprzewodowe słuchawki...

We wrześniu do naszych rąk trafią nowe douszne słuchawki Sennheiser, model IE 80S BT. Bazuje ...

Głośnik bezprzewodowy Vifa...

Do oferty duńskiej Vify trafił właśnie kolejny (szósty już) głośnik bezprzewodowy - ...
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Dodano: 14 sierpień 2019
W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i...
Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Dodano: 9 sierpień 2019
Pabianicki salon Q21 odpalił właśnie wakacyjną wyprzedaż. W outlecie saklepu znalazły się urządzenia, które teraz kupimy znacznie taniej.
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...