THE SHARON TATE

Cube

Cube

Wykonanie

Nagranie

Węgrzy swój metalcore też mają i choć Bridge to Solace odeszło już w niepamięć, a Insane nie cieszy się wielką popularnością na zachodzie, nowy materiał The Sharon Tate jest w stanie tą sytuację zmienić.

Choćby z racji na to, że muzycznie zespół pod wodzą Roberta Borbasa (grafika: Grind Esign) kasuje oba powyższe jakością nagrania, pomysłami (mocno wykraczającymi poza typowy metalcore) czy wreszcie, nieszablonową strukturą utworów. Chcesz dubstepowych woobli? To je masz. Chcesz wysokich rejestrów wokali? Growli? Fry screamu? Masz. Melodii i harmonii rodem z płyt amerykańskich artystów? Go for it tiger.

Blast? Breakdowny? Solówki? Niekoniecznie. Za to mamy potężną dawkę groove i niepokojącego klimatu (intro z horroru niższej klasy zobowiązuje). W odniesieniu do poprzedniej epki Węgrów wyraźnie słychać potężny progres, co tyczy się również samego Roberta, który urozmaica swoje partie sporą ilością przejść i umiarkowanie agresywnego łojenia rzadko dokładając do pieca na przykład blastami ("Dead Man`s Blood").

Jeśli znudziła się Wam nasza scena, a Rosjanie grają dla Was zbyt brutalnie, Niemcy zbyt topornie, a Brytyjczycy zbyt emocjonalnie - The Sharon Tate jest dla Was.

Grzegorz "Chain" Pindor

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu