Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

MEE Audio wzbogacił swoje portfolio o Matrix Cinema - nowe słuchawki nauszne do kina domowego wykorzystujące technologię CinemaEAR. Pozwala ona dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji.

Dodano: 7 sierpień 2018

W tym celu słuchawki zostały wyposażone w cztery różnorodne programy DSP, z których każdy odpowiada za konkretny efekt - czy to czystość głosu, czy basową głębię.

MEE Audio Matrix Cinema wykorzystują przetworniki o średnicy 40 mm, które zapewniają idealne (jak mówi producent) odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® aptX™, oferują też najwyższą rozdzielczość i nie generują opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Czytaj również testy z kategorii Słuchawki

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Matrix Cinema mają miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu. Redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki. I rzecz jadna, są wyposażone w mikrofon.

Słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.

Bateria MEE Audio Matrix Cinema, w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2, zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Gdy się wyczerpie, słuchawki mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5 mm. Wystarczą wtedy dwie godziny, aby je naładować. W trybie czuwania Mee Audio bez dostępu do źródła zasilania mogą pozostać nawet do 1000 godzin.

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Ważne: podczas użytkowania słuchawek za pomocą połączenia przewodowego tryby CinemaEAR oraz kontrolki Bluetooth nie działają.

Źródło: Rafko

Podstawowe dane

  • 699 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Słuchawki Meze Empyrean w salonie Q21

Słuchawki Meze Empyrean w salonie Q21

Jednym z największych tegorocznych wydarzeń w świecie słuchawek była premiera najnowszego modelu Meze Empyrean, pierwszych na świecie słuchawek isodynamicznych. Do swojej oferty dołącza je właśnie salon Q21 z Pabianic.
Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III w salonie Q21

Klipsch Heresy III dają możliwość poczucia klimatu lat 70. Właśnie pojawiły się w ofercie salonu Q21, zatem zainteresowani mogą przybywać na odsłuchy.
Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Pioneer UDP-LX500 w ofercie salonu Meloman

Najnowszy odtwarzacz płyt firmy Pioneer pozwala odtwarzać materiały o jakości Ultra HD Blu-ray™, rozdzielczości czterokrotnie większej niż 1080p Full HD, w kinie domowym. Urządzenie trafiło do oferty salonu Meloman z Lublina.
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Zobacz także
Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Apple AirPlay 2 w urządzeniach Bluesound

Apple AirPlay 2 w urządzeniach Bluesound

Seria odtwarzaczy sieciowych Bluesound Generation 2i uzyskała certyfikat zgodności z technologią Apple AirPlay 2. Pozwal...