Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

MEE Audio wzbogacił swoje portfolio o Matrix Cinema - nowe słuchawki nauszne do kina domowego wykorzystujące technologię CinemaEAR. Pozwala ona dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji.

Dodano: 7 sierpień 2018

W tym celu słuchawki zostały wyposażone w cztery różnorodne programy DSP, z których każdy odpowiada za konkretny efekt - czy to czystość głosu, czy basową głębię.

MEE Audio Matrix Cinema wykorzystują przetworniki o średnicy 40 mm, które zapewniają idealne (jak mówi producent) odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® aptX™, oferują też najwyższą rozdzielczość i nie generują opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Czytaj również testy z kategorii Słuchawki

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Matrix Cinema mają miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu. Redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki. I rzecz jadna, są wyposażone w mikrofon.

Słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.

Bateria MEE Audio Matrix Cinema, w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2, zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Gdy się wyczerpie, słuchawki mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5 mm. Wystarczą wtedy dwie godziny, aby je naładować. W trybie czuwania Mee Audio bez dostępu do źródła zasilania mogą pozostać nawet do 1000 godzin.

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Ważne: podczas użytkowania słuchawek za pomocą połączenia przewodowego tryby CinemaEAR oraz kontrolki Bluetooth nie działają.

Źródło: Rafko

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim salonie Meloman

Urządzenia Arcama z serii HDA w lubelskim...

Salon Meloman z Lublina zaprasza na prezentację nowych urządzeń brytyjskiej firmy ARCAM z serii HDA: wzmacniaczy zintegrowanych SA10 i SA20 oraz odtwarzacza CD/SACD/plików CDS50.
Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Kef R700 Black Edition Limited w...

Salon Q21 zaprasza na prezentacje najnowszej, limitowanej wersji kolumn Kef R700 Black Edition Limited.
Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Odsłuchy kolumn Pylon Ruby 25 w salonie Q21

Nowy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 już od kilku dni gości w show-room salonu Q21. Zainteresowani mogą zaglądać na odsłuchy.
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Dodano: 3 sierpień 2018
Salon Q21 z Pabianic został autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio. Firma zaprasza na odsłuchy, umożliwia też wypożyczenia urządzeń i zorganizowanie indywidualnych odsłuchów w domu...
Zobacz także
Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Nowy bezprzewodowy ekosystem multiroom Bluesound Gen 2i

Bluesound przedstawia Gen 2i: nową generację bezprzewodowego, strumieniowego ekosystemu multiroom obsługującego high-res...