Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

MEE Audio wzbogacił swoje portfolio o Matrix Cinema - nowe słuchawki nauszne do kina domowego wykorzystujące technologię CinemaEAR. Pozwala ona dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji.

Dodano: 7 sierpień 2018
Pozostałe newsy MEE AUDIO

W tym celu słuchawki zostały wyposażone w cztery różnorodne programy DSP, z których każdy odpowiada za konkretny efekt - czy to czystość głosu, czy basową głębię.

MEE Audio Matrix Cinema wykorzystują przetworniki o średnicy 40 mm, które zapewniają idealne (jak mówi producent) odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® aptX™, oferują też najwyższą rozdzielczość i nie generują opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Czytaj również testy z kategorii Słuchawki

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Matrix Cinema mają miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu. Redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki. I rzecz jadna, są wyposażone w mikrofon.

Słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.

Bateria MEE Audio Matrix Cinema, w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2, zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Gdy się wyczerpie, słuchawki mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5 mm. Wystarczą wtedy dwie godziny, aby je naładować. W trybie czuwania Mee Audio bez dostępu do źródła zasilania mogą pozostać nawet do 1000 godzin.

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Ważne: podczas użytkowania słuchawek za pomocą połączenia przewodowego tryby CinemaEAR oraz kontrolki Bluetooth nie działają.

Źródło: Rafko

iFi Audio xDSD w pakietach z słuchawkami w salonie Q21

iFi Audio xDSD w pakietach z słuchawkami w...

Tradycyjnie 15 sierpnia EISA ogłosiła wyniki swojego głosowania. Jednym ze zwycięzców okazał się mobilny wzmacniacz iFi Audio xDSD. Salon Q21 z Pabianic postanowił więc przygotować promocyjne zestawy ze słuchawkami, w których ifi będzie grał główną rolę.
Odsłuchy wzmacniacza zintegrowanego Moon 340i X w salonie Q21

Odsłuchy wzmacniacza zintegrowanego Moon 340i X...

Salon audio-video Q21 z Pabianic zaprasza na prezentację flagowej integry Moon 340i X.
Głośniki bezprzewodowe JBL Xtreme taniej w Audiohicie

Głośniki bezprzewodowe JBL Xtreme taniej w...

Bezprzewodowy głośnik JBL Xtreme teraz w nieco niższej cenie do kupienia na www.audiohit.pl. Jego cena została obniżona o 300 zł i wynosi 999 zł.
Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Dodano: 3 sierpień 2018
Salon Q21 z Pabianic został autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio. Firma zaprasza na odsłuchy, umożliwia też wypożyczenia urządzeń i zorganizowanie indywidualnych odsłuchów w domu...
Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Dodano: 12 lipiec 2018
Od 1 lipca 2018 roku firma Q21 została wyłącznym przedstawicielem marki Audiolab w Polsce. Zapowiada też niższe ceny urządzeń detalicznych.
Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Dodano: 2 lipiec 2018
Philips TV oraz Bowers & Wilkins zainicjowały współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów.
Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio

Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

Nagrody EISA 2018-2019 rozdane

Nadszedł jak co roku wyczekiwany moment - wraz z kilkoma urządzeniami audio przenośnego prezentujemy w sumie 35 najlepsz...