Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

MEE Audio wzbogacił swoje portfolio o Matrix Cinema - nowe słuchawki nauszne do kina domowego wykorzystujące technologię CinemaEAR. Pozwala ona dostosować tryb odtwarzania dźwięku według własnych preferencji.

Dodano: 7 sierpień 2018

W tym celu słuchawki zostały wyposażone w cztery różnorodne programy DSP, z których każdy odpowiada za konkretny efekt - czy to czystość głosu, czy basową głębię.

MEE Audio Matrix Cinema wykorzystują przetworniki o średnicy 40 mm, które zapewniają idealne (jak mówi producent) odwzorowanie dialogów i dynamiczny bas. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm® aptX™, oferują też najwyższą rozdzielczość i nie generują opóźnień przy wykorzystaniu bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Czytaj również testy z kategorii Słuchawki

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Matrix Cinema mają miękkie poduszki nauszne z pamięcią kształtu. Redukują szumy otoczenia i zapewniają, że dźwięk nie będzie wydobywać się poza słuchawki. I rzecz jadna, są wyposażone w mikrofon.

Słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.

Bateria MEE Audio Matrix Cinema, w połączeniu z wydajnym chipsetem Bluetooth 4.2, zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Gdy się wyczerpie, słuchawki mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5 mm. Wystarczą wtedy dwie godziny, aby je naładować. W trybie czuwania Mee Audio bez dostępu do źródła zasilania mogą pozostać nawet do 1000 godzin.

Słuchawki MEE Audio Matrix Cinema

Ważne: podczas użytkowania słuchawek za pomocą połączenia przewodowego tryby CinemaEAR oraz kontrolki Bluetooth nie działają.

Źródło: Rafko

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON...

Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Tesi 661 to najnowsza, flagowa konstrukcja Indiana Line. Jest już dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach wykończenia - cz...