Kilkanaście soundbarów Sharp jeszcze w tym roku

Z końcem roku w sprzedaży pojawią się nowe soundbary Sharp, które firma zaprezentowała podczas berlińskich targów IFA 2018. Do naszych rąk trafi kilkanaście modeli urządzeń.

Dodano: 13 wrzesień 2018

Serię nowości otwiera 100-watowy, podstawowy model HT-SB106 wyposażony w Bluetooth, a zamyka model HT-SBW420, czyli 220-watowy zestaw 2.1 all-in-one z Wi-Fi i wbudowanym subwooferem (wyróżniony nagrodą Red Dot Award 2018).

System Dolby Atmos zapewnia dźwięk otaczający nas ze wszystkich stron, więc możemy poczuć się trochę jak w kinie. Sharp przygotował listwy głośnikowe HT-SBW800 z system dźwiękowym 5.1.2, a także ogłosił, że pracuje nad kolejnym modelem Sharp HT-SBW460 z systemem 3.1. Oba urządzenia będą dostępne z bezprzewodowym subwooferem. Drugi tunel bas-refleks, o mniejszej średnicy, wyprowadzono z tyłu obudowy. Rekomendowana cena detaliczna soundbarów to odpowiednio 1599 i 2499 zł.

Soundbary mogą być sterowane za pomocą wbudowanego w urządzenie panelu lub pilota do telewizora z użyciem złącza HDMI ARC-CEC. Listwy zostały wyposażone w dwa gniazda HDMI 2.0 oraz wyjście 4K. Mają wbudowane wejścia optyczne, koncentryczne i AUX, interfejs USB służący do odtwarzania audio i aktualizacji systemu, a także Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki.

Czytaj również testy z kategorii: Soundbary

Soundbar Sharp 5.1

Oba soundbary wejdą do sprzedaży pod koniec 2018 roku.

Źródło: Sharp

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...