CD amplitunery

Wyczyść
Melody M-CR611

MARANTZ Melody M-CR611

CD amplitunery

M-CR611 jest nowym komponentem w serii Melody. W tańszym urządzeniu M-CR511 brakuje przede wszystkim czytnika CD, występują także inne ograniczenia funkcjonalne. Obydwa modele są sprzedawane zarówno jako samodzielne urządzenia, jak też wraz z parą monitorów.
3 000 zł
12/2016 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 37 sklepach
One (CD-RX30)

CAMBRIDGE AUDIO One (CD-RX30)

CD amplitunery

CA oferuje dwa kompaktowe urządzenia stereofoniczne oraz dedykowane do nich głośniki. Najbardziej klasycznym, chociaż niedawno wprowadzonym do sprzedaży, jest właśnie testowany przez nas CD-amplituner One (jego oficjalny symbol - CD-RX30). Odtwarza płyty CD, ma oczywiście wbudowany wzmacniacz, ale nie strumieniuje plików z sieci.
2 200 zł
12/2016 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 18 sklepach
CR-101DAB

TEAC CR-101DAB

CD amplitunery

CD-amplituner Teaca jest malutki. To nie zarzut - w tej kategorii urządzeń to ważna zaleta dla wielu klientów. O jego umiarkowanych wymiarach można wnioskować patrząc już tylko na opakowanie. Sam CR-H101DAB ma tylko nieco ponad 18 cm szerokości, 9 cm wysokości i 22 cm głębokości. Jest jednak stosunkowo ciężki i bardzo solidnie wykonany, robi naprawdę doskonałe wrażenie.
2 600 zł
12/2016 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 14 sklepach
Solo Neo

ARCAM Solo Neo

CD amplitunery

Arcam, niegdyś znany tylko z konwencjonalnych komponentów stereofonicznych, stał się jednym z liderów w projektowaniu urządzeń "All-in-one". Wciąż nie ma dla nich dobrej polskiej nazwy. Chciałoby się powiedzieć, że to całe systemy, zapakowane w jednej obudowie, ale skoro tak, to stają się już urządzeniami, tyle że bardzo wszechstronnymi.
6 500 zł
10/2011 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 24 sklepach
Enigma

AUDIO ANALOGUE Enigma

CD amplitunery

W epoce Made in China prawdziwymi rarytasami stają się urządzenia wyprodukowane - a nie tylko zaprojektowane - w Europie. Europejskie z krwi i kości. Napis Handcrafted in Italy wybity z tyłu urządzenia Audio Analogue może być mocnym argumentem dla wielu klientów.
4 300 zł
07/2008 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 1 sklepie
MC1

MAGNAT MC1

CD amplitunery

Specjalizacja większości firm produkujących sprzęt audio sprowadza się przede wszystkim do rozdziału "elektroniki" od zespołów głośnikowych. Do niedawna Magnat należał do tej drugiej grupy. W zeszłym roku wprowadził jednak do oferty kilka ciekawych urządzeń niegłośnikowych.
3 800 zł
07/2008 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 9 sklepach
Solo Mini

ARCAM Solo Mini

CD amplitunery

Arcam już trzy lata temu pokazał urządzenie o nazwie Solo, które przypomniało, o co tak naprawdę w tej zabawie chodzi: o integrację, prostotę, minimum dodatków i maksimum brzmienia. Pomysł chyba chwycił, bo wkrótce pojawiły się kolejne odmiany Solo, w tym najnowsza, ponoć bijąca rekordy popularności na Wyspach - Mini.
3 000 zł
07/2008 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 24 sklepach
I57

CARAT AUDIO I57

CD amplitunery

Marka Carat Audio powstała na fali powracającej mody na sprzęt muzyczny, ale dopiero zdobywa pozycję na tym rynku. Nic dziwnego, że stara się jak najszybciej dostosowywać do jego oczekiwań, reagować na nowe czy odnowione trendy, a nie tylko uparcie trwać przy najbardziej tradycyjnych rozwiązaniach.
4 000 zł
07/2008 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 4 sklepach
C715

NAD C715

CD amplitunery

Dystrybutor NAD-a nie musiał długo głowić się nad wyborem głośników, monitorki Chorus V705 są najtańszymi i najmniejszymi w ofercie Focala i doskonale komponują się z miniaturowym C715.
1 700 zł
07/2008 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 23 sklepach
R-K1

KENWOOD R-K1

CD amplitunery

Ponad rok temu testowaliśmy Arcama Solo - zintegrowany w jednej obudowie odtwarzacz CD, wzmacniacz stereo oraz tuner. Urządzenie grało wcale nie gorzej niż system złożony z osobnych komponentów, jaki za żądaną za Solo cenę można by złożyć. Ale największą przeszkodą na drodze do audiofilskiego sukcesu tego typu produktów jest nie sama ich jakość, ale filozofia - po wieloletniej indoktrynacji chwalącej wszelki...
7 800 zł
09/2007 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 3 sklepach
CDI10

PRIMARE CDI10

CD amplitunery

Primare wyróżnia się projektem plastycznym i techniką - wykorzystuje pracujące w klasie D końcówki mocy oraz impulsowy zasilacz, a te rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić miejsce i energię, wydają się wprost stworzone dla urządzeń tego typu. Można by oczekiwać, że dzięki temu kombajnik Primare będzie szczególnie kompaktowy - transformatory i radiatory to przecież największe elementy wzmacniaczy. A jednak......
7 990 zł
09/2007 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 16 sklepach
SOLO

ARCAM SOLO

CD amplitunery

Ludzie mają dość komplikacji. Samo życie jest chyba wystarczająco skomplikowane, a chciałoby się, żeby było piękne, spokojne i wygodne. Przynajmniej tam, gdzie odpoczywamy. Im mniej głośników w kinie, tym lepiej. Mniej przycisków - jeszcze lepiej. Nic więc dziwnego, że także w stereo, chociaż już z natury prostszym, tendencja ta dochodzi do głosu. Komplikacja systemu to dla wielu klientów problem nie do...
5 990 zł
06/2006 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 24 sklepach

 

 

Audio - listopad 2017

Strefa Magazynu

Audio 11/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
GRYPHON Kalliope

GRYPHON
Kalliope

Kalliope oznacza w mitologii greckiej muzę poezji epicznej, która (wraz z innymi muzami Olimpu) uświetniała śpiewem bies...

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio