Amplituner hi-fi typu all-in-one Sonoro Maestro

30 grudnia 2019 Sprzęt

Sonoro Maestro to sieciowy amplituner hi-fi typu all-in-one z odtwarzaczem CD i radiem internetowym z ponad 25 tysiącami stacji, wyposażony w potężne - jak mówi producent - cyfrowe wzmacniacze. Urządzenie wejdzie do sprzedaży pod koniec stycznia.

Wejście MM pozwala podłączyć do niego np. gramofon, a port USB umożliwia odtwarzanie muzyki i dodatkowo oferuje funkcję ładowania zewnętrznych urządzeń. Maestro obsługuje również usługi przesyłania strumieniowego Spotify Connect, Tidal, Napster, Amazon Music, Qobuz i Deezer, którymi można zarządzać z poziomu smartfona.

Czytaj również test minisystemu Sonoro Meisterstück

Amplituner hi-fi typu all-in-one Sonoro Maestro - front

Urządzenie jest wyposażone w pojedyncze złącza: optyczne, koncentryczne, wejście Aux (3,5 mm mini-jack), pozłacane wejście liniowe RCA, pozłacane wyjście przedwzmacniacza (RCA) do podłączenia np. subwoofera, a także pozłacane terminale głośnikowe do obsługi zewnętrznych głośników o impedancji mieszczącej się w zakresie 4 – 16 Ω.

Brzmienie Sonoro Maestro można modyfikować za pomocą regulatora tonów wysokich i niskich oraz głośności. Moc głośników podłączonych do niego jesteśmy w stanie indywidualnie konfigurować. Aby zminimalizować wpływ akustyki pomieszczenia na charakter brzmienia urządzenie Sonoro można w bardzo łatwy sposób skalibrować indywidualnie dla pomieszczenia i głośników korzystając z aplikacji do korekcji pomieszczenia Maestro.

Czytaj również:

System muzyczny Sonoro Elite
Systemy audio Sonoro: Quobo i Easy

Amplituner hi-fi typu all-in-one Sonoro Maestro 

Sonoro Maestro ma ręcznie wycinaną drewnianą obudowę, wykończoną lakierem fortepianowym. Urządzenie dostępne jest w kolorach czarnym i białym. Przyciski na przednim panelu i przyciski sterujące w całości wykonane są z metalu. Ładnie prezentuje się również kolorowy wyświetlacz, który automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu.

Do Maestro można podłączyć słuchawki – w tradycyjny przewodowy sposób za pomocą wejścia umieszczonego na przednim panelu - lub bezprzewodowo dzięki dwukierunkowej łączności Bluetooth. Obsługę urządzenia umożliwiają przyciski znajdujące się na obudowie Maestro, dostarczany wraz z nim pilot zdalnego sterowania oraz aplikacja UNDOK dostępna na smartfony.

Amplituner hi-fi typu all-in-one Sonoro Maestro - przyłącza

Sonoro Maestro będzie dostępny w sprzedaży na przełomie stycznia i lutego 2020 r.

Źródło: Audio Klan

SONORO testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta grudzień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio styczeń 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu