Roon i T+A poszerzają zakres urządzeń Roon Ready

Roon poszerza Roon Ready i dołącza urządzenia T+A Multi Source: MP 1000 E, R 1000 E oraz MP 2000 R MKII.

Dodano: 7 listopad 2018

Certyfikat Roon Ready jest certyfikatem najwyższego stopnia a także integracji do ekosystemu Roon. Wszystkie trzy domowe urządzenia są z mechanizmem CD najwyższej klasy, z najwyższej jakości cyfrowym tunerem oferującym odtwarzanie FM, FM-HD i DAB+, wysokiej jakości modułem Bluetooth, streaming client z radiem internetowym oraz usługami muzycznymi przy połączeniu do sieci domowej przy użyciu sieci LAN lub WLAN. Dodatkowo MP 2000 R MKII zawiera najbardziej zaawansowane na świecie konwertery D/A, które obsługują PCM do 384 kSps oraz native DSD do DSD 512 przy pomocy True 1-Bit Converter będącego własnością T+A.

T+A MP 1000 E

T+A MP 1000 E

Nie ma potrzeby zmiany sprzętum a obecni właściciele mogą po prostu przeprowadzić aktualizację systemu do funkcjonalności Roon Ready poprzez zaktualizowanie oprogramowania firmowego. "Po tym jak zakończyliśmy, w sierpniu tego roku, certyfikat Roon Ready dla naszego MP 8, niezwykle nam miło poinformować, że trzy, nasze najbardziej udane urządzenia streamingowe osiągnęły ten sam status. Kolejne urządzenia streaming T+A są obecnie poddawane procesowi certyfikacji który zakończy się w wymaganym terminie" - Siegfried Amft, Właściciel i Dyrektor zarządzający firmy T+A elektroakustik GmbH & Co. KG.

T+A R 1000 E

T+A R 1000 E

Oprogramowanie Roon dostarcza interfejs, który został specjalnie stworzony dla miłośników muzyki. Oferuje pozbawioną zakłóceń integrację osobistej zawartości z 30-milionową biblioteką utworów TIDAL. Roon jest platformą o "wielu platformach" sieciowego systemu muzycznego z Server apps dla Mac, Windows, i Linux; Control apps dla Mac, Windows, iOS, i Android; i sieciowym audio Output do każdego urządzenia Roon Ready, Sonos, Airplay, Chromecast, Mac, Windows, Android, Squeezebox, Linn, lub Meridian Sooloos w sieci.

T+A MP 2000 R MKII

T+A MP 2000 R MKII

Od 1978, T+A opowiadało się za teorią jak również faktycznym zastosowaniem jej na polu technologii audio. Początkowo jako firma tworząca głośniki T+A konsekwentnie nadawała tempo w projektowaniu oraz produkcji sprzętu high end audio przez 40 lat. Poprzez połączenie naukowego podejścia i wiodącej na świecie niemieckiej inżynierii z prawdziwą pasją do muzyki, produkty T+A są najlepsze ze wszystkich, a w nich dostępne są znakomite wzmacniacze, konwertery D/A a także urządzenia streaming.

Źródło: T+A

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...