Głośniki Bluetooth Denon Envaya

Denon wypuszcza na rynek nową serię głośników Envaya Bluetooth. W jej skład wchodzą modele Envaya, Envaya Mini i Envaya Pocket.

Dodano: 23 listopad 2017

Głośniki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth aptX™ umożliwiającego streaming muzyki z jakością dźwięku płyty CD. Aby zwiększyć scenę dźwiękową, można łatwo połączyć dowolne dwa z nich w parę stereo.

Każdy głośnik jest certyfikowany jako wodoodporny i odporny na kurz (stopień ochrony IP67), co oznacza, że będzie działał nawet po zanurzeniu w wodzie do głębokości 1 metra, nawet przez 30 minut. Każdy jest wyposażony w wydajną baterię - w największym z nich, Denon Envaya, żywotność akumulatora wynosi nawet do 13 godzin. Denon Envaya Mini może działać nieprzerwanie nawet przez 11 godzin, a kieszonkowej wielkości Denon Envaya Pocket 10 godzin w zależności od poziomu głośności. Czas ładowania wynosi od 2,5 do 3,5 godziny.

Czytaj również testy słuchawek Denon

Envaya mają wbudowany mikrofon umożliwiający wykonywanie połączeń przy pomocy urządzeń Apple i Android. Oferują też funkcjonalność umożliwiającą korzystanie z Siri.

Grill obudowy głośników został wykończony wysokiej jakości tkaniną. Envaya są dostępne szaroczarnym wykończeniu w paski lub w klasycznej czerni.

Głośniki będą dostępne przed 24 grudnia.

Denon Envaya

Denon Envaya

Denon Envaya Mini

Denon Envaya Mini

Denon Envaya Pocket

Denon Envaya Pocket

Ceny:

• Envaya: 895 zł
• Envaya Mini: 645 zł
• Envaya Pocket: 445 zł

Źródło: Horn Distribution

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...