Słuchawki Denon AH-GC30, AH-GC25NC i AH-GC25W

W portfolio Denona pojawiła się nowa linia słuchawek GC, która oferuje zaawansowane rozwiązania audio, technologię Bluetooth aptX HD oraz trzy tryby tłumienia hałasu (ANC).

Dodano: 6 marzec 2019

Seria obejmuje łącznie trzy modele: Denon AH-GC30 z aktywnym tłumieniem hałasu i Bluetooth; przewodowe słuchawki AH-GC25NC z ANC oraz bezprzewodowe słuchawki Bluetooth AH-GC25W.

Denon GC30 i GC25NC bauzją na zaawansowanej technologii przetworników FreeEdge zaczerpniętej z flagowych słuchawek AH-D9200. Wykorzystuje ona membrany z nanowłókien gwarantujące zmniejszony rezonans oraz bardziej precyzyjny ruch cewki, umożliwiając w ten sposób uzyskanie doskonałej dynamiki oraz bogactwa niuansów muzycznych.

Oba te modele są wyposażone w Bluetooth aptX HD dla zapewnienia dźwięku w jakości lepszej niż CD, najnowocześniejsze aktywne tłumienie hałasu ANC z trzema trybami, a nawet opcję bezpośredniego połączenia do komputera przez USB dla uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku.

Nowy, opracowany specjalnie dla słuchawek AH-GC30 i AH-GC25NC, aktywny tryb tłumienia hałasu ANC najnowszej generacji firmy Denon wykorzystuje wiele mikrofonów do analizy i kompensacji odgłosów otoczenia. Dzięki czterem mikrofonom na wewnętrznej i zewnętrznej stronie słuchawek, połączonym z zaawansowanym cyfrowym przetwarzaniem sygnału, ANC zatrzymuje więcej odgłosów tego, co dzieje się wokół nas.

Czytaj również testy słuchawek Denon

Denon AH-GC25NC

Denon AH-GC30

Denon AH-GC30

Denon AH-GC30

Trzy różne tryby pozwalają ponadto idealnie dopasować pracę słuchawek do otoczenia. Tryb "City" eliminuje typowy hałas występujący w zatłoczonych miejscach publicznych, a tryb "Office" jest ustawiony tak, aby zapewniał ciszę w miejscu pracy. Tryb "Flight" został zaś dostrojony w celu wyeliminowania ciągłego, uciążliwego hałasu silników samolotu.

Co więcej, system tłumienia hałasu został wyposażony w specjalny "Ambient Monitor" - wbudowane mikrofony pozwalają usłyszeć dźwięk otoczenia dzięki prostemu dotknięciu jednej ze słuchawek. Ponadto, w modelach z Bluetooth, dwa dodatkowe mikrofony z tłumieniem hałasów (ósmej generacji) są używane do nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych w ruchu. Przewodowy model AH-GC25NC ma ponadto w mikrofon umiejscowiony na kablu (kable dostarczane wraz z modelami Bluetooth również go oferują).

Słuchawki wyposażono w z ergonomiczne poduszki nauszników z pianki z pamięcią kształtu. Są one pokryte wysokiej jakości syntetyczną skórą, a wbudowane akumulatory zapewniają długi czas odsłuchu - do 20 godzin od pełnego naładowania - gdy używamy funkcji tłumienia hałasu oraz Bluetooth - lub 25 godzin, jeśli korzystamy wyłącznie z funkcji tłumienia hałasów otoczenia.

Słuchawki Denon AH-GC30 (1699 zł) będą dostępne w sprzedaży od marca/kwietnia 2019, AH-GC25NC (1299 zł) pojawią się na rynku w kwietniu, zaś AH-GC25W (1099 zł) w maju.

Źródło: Horn Distribution

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

Nowa promocja w salonie audio-video Q21. Teraz możemy skorzystać z 20% zniżki na kolumny KEF serii Q.
Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima Mu-So Special Edition

Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima...

Jeden z najlepszych głośników sieciowych Naim Mu-So w wersji Special Edition teraz z bezprzewodowymi słuchawkami Focal Listen Wireless w prezencie w salonie Q21.
Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w salonie Q21

Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w...

W ofercie salonu Q21 z Pabianic pojawiły się kolumny Pylon Audio Diamond 30. Zainteresowani mogą wziąć udział w prezentacjach.
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantz, w maju tego roku, Ken Ishiwata odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i ambasadora...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Dodano: 5 kwiecień 2019
W centrum Warszawy, na 46. piętrze luksusowego budynku Złota 44, powstał Samsung Demo Room - przestrzeń, w której Samsung prezentuje swój 110-calowy ekran MicroLED w warunkach domowych. Wszystko po...
Zobacz także
Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Podczas trwającej wystawy High End 2019 w Monachium debiutuje najnowszy sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390. Pro...