Słuchawki Denon AH-GC30, AH-GC25NC i AH-GC25W

W portfolio Denona pojawiła się nowa linia słuchawek GC, która oferuje zaawansowane rozwiązania audio, technologię Bluetooth aptX HD oraz trzy tryby tłumienia hałasu (ANC).

Dodano: 6 marzec 2019

Seria obejmuje łącznie trzy modele: Denon AH-GC30 z aktywnym tłumieniem hałasu i Bluetooth; przewodowe słuchawki AH-GC25NC z ANC oraz bezprzewodowe słuchawki Bluetooth AH-GC25W.

Denon GC30 i GC25NC bauzją na zaawansowanej technologii przetworników FreeEdge zaczerpniętej z flagowych słuchawek AH-D9200. Wykorzystuje ona membrany z nanowłókien gwarantujące zmniejszony rezonans oraz bardziej precyzyjny ruch cewki, umożliwiając w ten sposób uzyskanie doskonałej dynamiki oraz bogactwa niuansów muzycznych.

Oba te modele są wyposażone w Bluetooth aptX HD dla zapewnienia dźwięku w jakości lepszej niż CD, najnowocześniejsze aktywne tłumienie hałasu ANC z trzema trybami, a nawet opcję bezpośredniego połączenia do komputera przez USB dla uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku.

Nowy, opracowany specjalnie dla słuchawek AH-GC30 i AH-GC25NC, aktywny tryb tłumienia hałasu ANC najnowszej generacji firmy Denon wykorzystuje wiele mikrofonów do analizy i kompensacji odgłosów otoczenia. Dzięki czterem mikrofonom na wewnętrznej i zewnętrznej stronie słuchawek, połączonym z zaawansowanym cyfrowym przetwarzaniem sygnału, ANC zatrzymuje więcej odgłosów tego, co dzieje się wokół nas.

Czytaj również testy słuchawek Denon

Denon AH-GC25NC

Denon AH-GC30

Denon AH-GC30

Denon AH-GC30

Trzy różne tryby pozwalają ponadto idealnie dopasować pracę słuchawek do otoczenia. Tryb "City" eliminuje typowy hałas występujący w zatłoczonych miejscach publicznych, a tryb "Office" jest ustawiony tak, aby zapewniał ciszę w miejscu pracy. Tryb "Flight" został zaś dostrojony w celu wyeliminowania ciągłego, uciążliwego hałasu silników samolotu.

Co więcej, system tłumienia hałasu został wyposażony w specjalny "Ambient Monitor" - wbudowane mikrofony pozwalają usłyszeć dźwięk otoczenia dzięki prostemu dotknięciu jednej ze słuchawek. Ponadto, w modelach z Bluetooth, dwa dodatkowe mikrofony z tłumieniem hałasów (ósmej generacji) są używane do nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych w ruchu. Przewodowy model AH-GC25NC ma ponadto w mikrofon umiejscowiony na kablu (kable dostarczane wraz z modelami Bluetooth również go oferują).

Słuchawki wyposażono w z ergonomiczne poduszki nauszników z pianki z pamięcią kształtu. Są one pokryte wysokiej jakości syntetyczną skórą, a wbudowane akumulatory zapewniają długi czas odsłuchu - do 20 godzin od pełnego naładowania - gdy używamy funkcji tłumienia hałasu oraz Bluetooth - lub 25 godzin, jeśli korzystamy wyłącznie z funkcji tłumienia hałasów otoczenia.

Słuchawki Denon AH-GC30 (1699 zł) będą dostępne w sprzedaży od marca/kwietnia 2019, AH-GC25NC (1299 zł) pojawią się na rynku w kwietniu, zaś AH-GC25W (1099 zł) w maju.

Źródło: Horn Distribution

Podstawowe dane

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Wakacyjna wyprzedaż w salonie Q21

Pabianicki salon Q21 odpalił właśnie wakacyjną wyprzedaż. W outlecie saklepu znalazły się urządzenia, które teraz kupimy znacznie taniej.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet na ekspertach ze wszystki...