Słuchawki SoundMAGIC z serii E11

SoundMAGIC E11 to nowa seria słuchawek, którą marka przygotowała na lato. Do naszych rąk trafi 5 modeli, wszystkie w budżetowych cenach.

Dodano: 10 czerwiec 2019

SoundMAGIC E11

Serię otwiera model SoundMAGIC E11, czyli mocno odświeżony E10. Nowe są muszle słuchawek z aluminium, wtyk kątowy oraz lepszej jakości kabel. Brzmieniowo też mają radzić sobie lepiej - słychać wyraźnie więcej szczegółów na całym pasmie, podstawa basowa również jest solidna. Wszystko to za sprawą nowych wysokowydajnych przetworników 10 mm.

Cena: 169 zł

Słuchawki SoundMAGIC E11

SoundMAGIC E11C

SoundMAGIC E11C, analogicznie, jak w przypadku starszego modelu, jest to wersja z pilotem i mikrofonem, umożliwiająca rozmowy przez słuchawki oraz kontrolę odtwarzania muzyki, podstawowe funkcje takie jak zmienianie czy zatrzymywanie utworu. Współpracują z większością telefonów na rynku.

Sporo zmian przeszedł pilot - oprócz nowego wyglądu i wykonania stał się również bardziej ergonomiczny względem modelu E10C. Jeśli jednak komuś z kablem nie po drodze, to do wyboru jest również model w wersji Bluetooth.

Cena: 219 zł

Słuchawki SoundMAGIC E11C

SoundMAGIC E11BT

SoundMAGIC E11BT są wyposażone w wysokiej jakości odbiornik Bluetooth (V 5.0), co umożliwia mniejsze straty w przesyłanym sygnale audio i daje wyższą stabilność połączenia między słuchawkami a mobilnym źródłem muzyki.

Słuchawki wyposażono w miękki i wygodny pałąk, potężny, pozwalający na prawie dwudziestogodzinną pracę akumulator oraz odporność na wodę (norma IPX4).

Cena: 249 zł

Słuchawki SoundMAGIC E11BT

SoundMAGIC E11BT i E11 D

SoundMAGIC E11BT i E11D (fot. poniżej) to dwie absolutne nowości. Słuchawki wyposażono w złącze USB-C zamiast typowego jacka 3,5 mm. Umożliwia to podłączenie ich do nowych telefonów, które zostały pozbawione wyjścia słuchawkowego.

Cena: 269 zł

Słuchawki SoundMAGIC E11D

Źródło: MIP

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...