Amplitunery Onkyo TX-NR575E i TX-NR574

W tym tygodniu dotrą do Polski pierwsze modele nowych amplitunerów Onkyo: TX-NR575 i TX-NR474.

Dodano: 23 maj 2017

Sieciowy amplituner kina domowego 5.1 Onkyo TX-NR575E

Onkyo TX-NR575E jest wyposażony w siedem efektywnych wzmacniaczy audio zbudowanych w oparciu o tranzystory. Do naszej dyspozycji oferuje cztery wejścia HDMI (HDCP 2.2) przygotowane do przesyłania sygnału 4K/60p z HDR10 i DolbyVision™ i szeroką paletą kolorów BT.2020. Obrazowi towarzyszy dźwięk zdekodowany przez przetwornik C/A AK4438 (32-bit/384kHz) ze ścieżek filmowych zapisanych także w formatach 3D: Dolby Atmos i DTS:X.

Amplituner jest wyposażony w dwuzakresowy moduł Wi-Fi® (5 GHz/2.4 GHz), dzięki któremu umożliwia korzystanie z AirPlay i serwisów internetowych jak Spotify, TIDAL czy Deezer.

Całością (również pracą urządzeń w strefach multiroom) można sterować z aplikacji Onkyo Controller pracującą na urządzeniach opartych na programach operacyjnych Android lub iOS, która umożliwia również przesyłanie do amplitunera plików muzycznych znajdujących się na urządzeniu sterującym.

Onkyo TX-NR575E posiada kalibrację AccuEQ z technologią AccuReflex idealnie wpasowującą dodatkowe głośniki przestrzenne do systemu kinowego Dolby Atmos i DTS:X oraz wejście z korekcją RIAA dla sygnału z gramofonu analogowego z wkładką MM. Może pracować z głośnikami o impedancji 4Ω.

Sieciowy amplituner kina domowego 5.1 Onkyo TX-NR575

Sieciowy amplituner kina domowego 5.1 Onkyo TX-NR575

Cena: 2399 zł

Więcej na www.onkyo.pl

Sieciowy amplituner kina domowego 5.1 Onkyo TX-NR574

Onkyo TX-NR574 jest wyposażony w niemal wszystkie technologie zapewniające komunikację bezprzewodową, wszystkie najnowsze dekodery dźwięku 3D i daje możliwość współpracy z obrazem zrealizowanym zgodnie z normami: HDR10 i Dolby Vision™ o szerokiej palecie barw BT.2020 i bardzo wysokiej rozdzielczości 4K.

Na pokładzie amplitunera jest pięć wysokoprądowych wzmacniaczy końcowych o mocy wyjściowej 135 W/kanał, zbudowanych z wykorzystaniem tranzystorów. Mają one wysterować nawet bardzo wymagające, duże kolumny o impedancji znamionowej 4 Ω.

Onkyo TX-NR574 pozwala na korzystanie z aplikacji Spotify, Tidal czy Dezeer, plików muzycznych zapisanych na sterującym systemem urządzeniu, a także na odtwarzanie nagrań zapisanych na zewnętrznym serwerze muzycznym. Możliwe jest tworzenie wielu stref, w których grają równocześnie różne źródła, lub użytkowanie multiroomu w jednym czasie przez kilka osób. Można tez oczywiście spiąć wszystkie aktywne głośniki znajdujące się w systemie tak, by odtwarzały jedną muzykę.

Sieciowy amplituner kina domowego 5.1 Onkyo TX-NR574

Sieciowy amplituner kina domowego 5.1 Onkyo TX-NR574

Cena: 2099 zł

Więcej na www.onkyo.pl

Amplitunery będą dostępne również w kolorze srebrnym.

Źródło: Onkyo.pl

Podstawowe dane

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby...

Salon Q21 z Pabianic organizuje kolejne ciekawe prezentacje - tym razem zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor.
Odsłuchy w salonie Q21: Vincent DAC-7

Odsłuchy w salonie Q21: Vincent DAC-7

Już niebawem fani marki Vincent będą mogli przetestować w pabianickim salonie Q21 najnowszy przetwornik cyfrowo/analogowy tej marki, a mianowicie DAC-7.
Gramofon Pro-Ject Essential III George Harrison w wiosennej, niższej cenie

Gramofon Pro-Ject Essential III George Harrison...

Kolejna cenowa okazja w pabianickim salonie audio-video Q21. Limitowana wersja gramofonu Pro-Ject Essential III George Harrison w salonie Q21 teraz w wiosennej cenie 1450 zł.
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Zobacz także
Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so zrobił furorę. Oryginalne urządzenie zawiera odtwarzacz strumieniowy, wzmacniacz i komplet głośników, ale prz...