Subwoofery MartinLogan Dynamo

Pod koniec miesiąca na polskim rynku będą dostępne najnowsze produkty z pod znaku MartinLogan - subwoofery Dynamo oznaczone symbolami 1600X, 1100X, 800X, 600X i 400.

Dodano: 13 sierpień 2018

Nowa linia subwooferów została wyposażona w potężne wzmacniacze i audiofilskie przetworniki niskotonowe, rozbudowane opcje wprowadzania danych, łączność bezprzewodową, sterowanie za pomocą aplikacji Bluetooth oraz opcję Anthem Room Correction (ARC®).

Kontrolery, aplikacje sterujące subwooferem na iOS i Android umożliwiają precyzyjną konfigurację ustawień subwoofera, podczas gdy - jak mówi producent - Korekcja Akustyki Pomieszczenia (ARC) gwarantuje dokładne brzmienie basów dostosowane do każdego pomieszczenia odsłuchowego.

Niskoszumowe przetworniki o wysokim wychyle z odwróconymi membranami w subwooferach Dynamo są dodatkowo wyposażone w mocne magnesy, wzmacniacz i zaawansowane zawieszenie. Wysokowydajne magnesy (znacznie bardziej wytrzymałe niż w poprzedniej generacji) łączą się z membranami o niskiej masie, aby zapewnić masywne ruchy, a jednocześnie zachować najdrobniejsze szczegóły basu.

MartinLogan Dynamo 600X, 800X, 1100X i 1600X mają port połączenia dla opcjonalnego systemu bezprzewodowego. Bezprzewodowy system SWT-X (sprzedawany osobno) oferuje najnowszą technologię bezprzewodowej transmisji dźwięku, w tym dynamiczną częstotliwość 2,4 GHz, korekcję szumów i zasięg do ponad 15 metrów. Łatwy do zainstalowania w subwooferze odbiornik SWT-X nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania ani połączeń audio.

MartinLogan Dynamo 800X, 1100X i 1600X są wyposażone w niestandardowe szpilki ETC, które można wykorzystać do zwiększenia stabilności na grubych dywanach lub stworzyć mocniejszą amortyzację subwoofera od podłogi w celu poprawy ogólnej jakości dźwięku. Wbudowane szpilki są wygodnie i ukryte pod gumowymi nóżkami.

Subwoofery MartinLogan Dynamo - złącza

Wszystkie nowe modele z serii Dynamo są wyposażone w wejścia głośnikowe [L/R] z wejściami liniowymi RCA. Prawe wejście w Dynamo 400 i 600X jest podwojone jako wejście LFE do zastosowań w kinie domowym. Dynamo 800X ma ponadto dyskretne wejście liniowe LCA RCA, a modele 1100X i 1600X wejścia XLR i RCA dla połączenia LFE. To nie koniec - MartinLogan Dynamo 800X, 1100X i 1600X oferują wejścia wyzwalacza (Trigger) 12V pozwalające zewnętrznemu urządzeniu na włączanie / wyłączanie subwoofera.

Systemy połączeń i sterowania znajdujące się w Dynamo 800X, 1100X i 1600X umożliwiają jednoczesne połączenie zarówno 2-kanałowego stereo, jak i wielokanałowego kina domowego. Każde źródło może uzyskać indywidualne ustawienia podziału i poziomu.

Wejścia LFE nie używają filtra dolnoprzepustowego, pozostawiając sterowanie zwrotnicą procesorowi. Lewe i prawe wejścia integrują dyskretne regulowane przez użytkownika filtry dolnoprzepustowe.

Źródło: Polpak

Podstawowe dane

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Prezentacje głośnika Naim Mu-So Special Edition w salonie Q21

Prezentacje głośnika Naim Mu-So Special Edition...

Salon Q21 z Pabianic aprasza na prezentacje limitowanej do 2000 szt. wersji głośnika Naim Mu-So Special Edition. Urządzenie jest dostępne w ekskluzywnym wykończeniu Champagne.
Kolumny i subwoofery Klipsch z serii Reference i Reference Premiere w salonie Meloman

Kolumny i subwoofery Klipsch z serii Reference i...

Salon Meloman z Lublina zaprasza wszystkich zainteresowanych na prezentację kolumn podłogowych Klipsch R-820F oraz RP-8000F oraz subwooferów Klipsch R-100SW oraz R-120SW nowej generacji popularnych serii Reference oraz Reference Premiere.
Superoferty na koniec lata w Top Hi-Fi & Video Design

Superoferty na koniec lata w Top Hi-Fi & Video...

W ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design trwa promocja "Superoferty na koniec lata".
Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Salon Q21 autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio

Dodano: 3 sierpień 2018
Salon Q21 z Pabianic został autoryzowanym dealerem produktów marki Moon - Simaudio. Firma zaprasza na odsłuchy, umożliwia też wypożyczenia urządzeń i zorganizowanie indywidualnych odsłuchów w domu...
Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Q21 dystrybutorem marki AUDIOLAB

Dodano: 12 lipiec 2018
Od 1 lipca 2018 roku firma Q21 została wyłącznym przedstawicielem marki Audiolab w Polsce. Zapowiada też niższe ceny urządzeń detalicznych.
Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę

Dodano: 2 lipiec 2018
Philips TV oraz Bowers & Wilkins zainicjowały współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów.
Zobacz także
Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala

Nowy zestaw stereo Focal + Naim w warszawskim salonie Focala. Całość składa się w dwóch kolumn Focal Aria 926 Black High...