Nowości Audeze zaprezentowane podczas CES 2019

Audeze na wystawę CES 2019 przygotował serię słuchawek Mobius, które wyposażono w nowe rozwiązania - moduł Bluetooth o nazwie CIPHER i technologię Heać Gesture. Pojawiły się też nowe kolory.

Dodano: 16 styczeń 2019

Moduł Bluetooth CIPHER

Moduł Bluetooth CIPHER umożliwiła zamianę dousznych modeli z serii iSINE w bezprzewodowe słuchawki z wbudowanym mikrofonem i regulacją głośności. Moduł obsługuje łączność Bluetooth 5.0 i kodeki aptX oraz aptX HD, dzięki czemu zapewnia 24-bitową jakość dźwięku high-res. Należący do serii produktów Audeze CIPHER wykorzystuje także autorski procesor DSP Audeze, pozwalając wydobyć ze słuchawek iSINE pełnię ich brzmieniowych możliwości.

Funkcjonalność modułu zwiększa wbudowany mikrofon, pozwalający zamienić słuchawki iSINE w zestaw słuchawkowy. Dzięki temu możemy prowadzić rozmowy telefoniczne bez potrzeby wyjmowania smartfona. Kolejną korzyścią jest kompatybilność z Siri.

Audeze CIPHER do słuchawek iSINE jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia energię na 8 godzin ciągłej pracy. Cały moduł ma kompaktowe rozmiary i został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w etui ochronnym słuchawek.

Czytaj test słuchawek Audeze LCD-2 Classic

Słuchawki Audeze Cipher BT

Słuchawki Audeze Cipher BT

Audeze i technologia Head Gesture

b powstała z myślą o komputerowych rozgrywkach. Co nam daje? Umożliwia przypisanie różnych kombinacji klawiszy do odpowiednich ruchów głowy i automatyczne wywołanie pożądanej reakcji - np. pochylając głowę w lewo podczas korzystania ze słuchawek Mobius gracz spowoduje, że w trakcie gry wychyli się zza zasłony w lewą stronę. Ta nowatorska funkcjonalność jest w pełni konfigurowalna i może aktywować różnorodne reakcje w różnych grach. Mniej wymagający użytkownicy będą mogli skorzystać ze specjalnie opracowanych ustawień przygotowanych z myślą o konkretnych tytułach.

Możliwości słuchawek rozszerza funkcjonalność Head Gesture Keybinds. Funkcja ta zapewnia większy stopień swobody podczas rozgrywek prowadzonych przy wykorzystaniu słuchawek Mobius, zapewniając jednocześnie nowe sposoby kontroli graczom z niepełnosprawnością ruchową. Head Gesture Keybinds obecnie jest w fazie testów.

Słuchawki Audeze iSine20

Słuchawki Audeze iSine20

Słuchawki Audeze w nowych kolorach

Słuchawki Audeze Mobius zyskały nowy kolor. Oprócz barw Team Copper i Team Blue będziemy teraz wybrać również wersję kolorystyczną Team Carbon.

Źródło: Audio Klan

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Yaqin MC-100C w salonie Q21

Yaqin MC-100C w salonie Q21

Kto chce spróbować lampy w swoim systemie, ale jeszcze nie podjął decyzji, może wybrać się na odsłuchy do salonu Q21, który organizuje cykl prezentacji najnowszej lampowej integry Yaqin MC-100C.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Bazując na flagowym modelu Concept 500, Q Acoustics opracował nową konstrukcję, model Concept 300, która właśnie ma swoj...