Gramofon NAD C 588

Oferta marki NAD poszerzyła się o gramofon C 588. Ta dopracowana konstrukcja wykorzystuje sprawdzony napęd paskowy i gwarantuje wysoką precyzję odwzorowania muzyki. Urządzenie jest wyposażone w zaawansowaną wkładkę Ortofon 2M Red, mocowaną do ramienia z włókna węglowego, i obsługuje dwie prędkości odtwarzania.

Dodano: 22 listopad 2018

Gramofon NAD C 588 - napęd

NAD C 588 wykorzystuje sprawdzony napęd paskowy, który wraz z elektroniczną regulacją prędkości (33 1/3 i 45 obr./min.) i silnikiem prądu zmiennego z odizolowanym zasilaniem zapewnia niezbędną precyzję odtwarzania płyt.

Czytaj również: Jakie urządzenia są potrzebne do kalibracji gramofonu?

Gramofon NAD C 588 z podniesioną klapą

 

Dzięki zastosowaniu paskowego napędu możliwe jest skuteczne tłumienie wszelkich drgań pojawiających się podczas odtwarzania płyt, przy jednoczesnym zapewnieniu cichej pracy urządzenia. Płyty spoczywają na szklanym talerzu dodatkowo tłumionym matą filcową. Talerz i napędzający go silnik spoczywają na podstawie z MDF-u, która opiera się na nóżkach tłumiących drgania. Te ostatnie pozwalają wyeliminować wpływ wibracji, np. generowanych przez pracujące kolumny głośnikowe. C 588 standardowo dostarczany jest wraz z osłoną przeciwpyłową o niskim rezonansie.

Czytaj również: Jaki jest optymalny nacisk igły na płytę?

Gramofon NAD C 588

Gramofon NAD C 588 - zaawansowana wkładka Ortofon 2M Red

Wysoką jakość dźwięku gwarantuje zaawansowana wkładka Ortofon 2M Red (MM), która jest mocowana do 9-calowego ramienia z włókna węglowego z regulacją pionowego kąta śledzenia i azymutu. Przyjęta długość ramienia ma na celu optymalizację przesięgu (overhang) i zmniejszenie błędu kąta śledzenia. Perfekcyjne wyrównanie igły ułatwia regulacja azymutu i pionowego kąta śledzenia, a także wskaźnik ustawienia igły, co jest rzadkością w tej klasie cenowej.

Czytaj również: Jaka jest żywotność wkładek gramofonowych?

Gramofon NAD C 588 - widok z tyłu

Gramofon NAD C 588 już jest dostępny w sprzedaży. Więcej informacji o urządzeniu można znaleźć na stronie internetowej www.tophifi.pl.

Źródło: Audio Klan

Telewizory Samsung QLED z soundbarami za 1 zł

Telewizory Samsung QLED z soundbarami za 1 zł

W ramach najnowszej promocji Samsunga wybrane telewizory QLED 2019 możemy teraz kupić w zestawie z soundbarem za 1 zł*. Oferta promocyjna jest dostępna w wybranych sieciach handlowych do 30 czerwca br.
Kolumna głośnikowa podstawkowa Klipsch B-20 taniej w Audiohicie

Kolumna głośnikowa podstawkowa Klipsch B-20...

Na stronie internetowej sklepu Audiohit znajduje się bogata lista urządzeń, które aktualnie możemy kupić po mniej lub bardziej obniżonych cenach. Wśród produktów w promocji znajdują się kolumny podstawkowe Klipsch B-20.
Nowe kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 w ofercie salonu Q21

Nowe kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 w...

Q21 wprowadził do swojej oferty nowe kolumny Indiana Line, model Tesi 661. Przy okazji do końca maja obowiązują w salonie specjalne ceny wszystkich kolumn tej marki.
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Dodano: 5 kwiecień 2019
W centrum Warszawy, na 46. piętrze luksusowego budynku Złota 44, powstał Samsung Demo Room - przestrzeń, w której Samsung prezentuje swój 110-calowy ekran MicroLED w warunkach domowych. Wszystko po...
Zobacz także
Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Trzy nowe amplitunery AV Denon z serii X

Trzy nowe amplitunery AV Denon z serii X

Trzy nowe amplitunery AV z serii X zasilą portflio Denona. Wszystkie oferują technologię Dolby Atmos Height Virtualizati...